1 червня у санаторії для дітей з батьками Дачний

1 червня – Міжнародний день захисту дітей – свято маленьких громадян нашої країни, прекрасне свято радості та одвічної надії.

Завдяки участі та допомозі небайдужих людей свято у санаторії вдалося веселим та щедрим на приємні сюрпризи. Першим гостем дітвори стала голова Волинського відділення Дитячого фонду України Грінченко О.М. Вона поспілкувалась з дітьми, перейнялася проблемами батьків, що виховують дітей з особливими потребами. Дітвора щиро раділа подарункам від Дитячого фонду України, а це – розмальовки, олівці, фломастери, альбоми для малювання та солодощі.

31 травня в санаторій завітали представники Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна”. В’язані кофтини, шапочки та іграшки, подаровані ними, порадували малечу. Також гості привезли для закладу комп’ютерні монітори.[ngg_images gallery_ids=”19″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” images_per_page=16 ]

Діти активно готувалися до свята. Результатом стала виставка дитячих робіт “Ми – щасливі діти” та святкова конкурсна програма “Дитинство – щаслива пора”. Веселі пісні, запальні танці, вірші, гуморески викликали море позитивних емоцій. Окрасою свята став відеоролик “Намалюю…”, який познайомив присутніх з малюнками Максимка Косинця (3 роки) та його мами.