Про вакцинацію, як один з важливих аспектів громадського здоров’я, говорили 3 вересня під час  семінару-тренінгу з лікарями-педіатрами, сімейними лікарями та медичними сестрами області, організованим Волинським обласним центром громадського здоров’я спільно з профільними спеціалістами  управління охорони здоров’я облдержадміністрації. Також,  в продовження    теми  “Важливість вакцинації для громадського здоров’я”, 12 вересня в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації відбулась зустріч  медиків  з  представниками  духовенства  області.  Про лабораторні дослідження,  якість  і безпеку вакцин, які закуповує для України за кошти держбюджету  ЮНІСЕФ, розповіла головний спеціаліст з педіатрії управління охорони здоров’я облдержадміністрації Л.Рожко, а  керівник КП «Волинський обласний центр громадського здоров’я» Волинської обласної ради  С.Новосад наголосив на важливості співпраці духовних лідерів краю з медиками у питанні проведення  профілактичних щеплень, адже вони спілкуються з парафіянами на різні теми і  мають вплив  на формування  суспільної думки.

9-10 вересня 2019 року  фахівці комунального підприємства “Волинський обласний центр громадського здоров’я” Волинської обласної ради     були  учасниками тренінгу   для   тренерів курсу ” Інтегроване ведення випадків гіпертензії та діабету”, який проводився  в рамках реалізації спільного проекту МОЗ України та Європейського Бюро ВООЗ “.

У зв’язку з  впровадженням з 2020 року програми медичних гарантій  керівники спеціалізованих  обласних     комунальних  підприємств третинного рівня надання медичної допомоги були відряджені  11 вересня до м. Львова  для  участі  у практичному семінарі-консультації з питань  підготовки закладів  до роботи та співпраці з Національною службою здоров’я України .

  16-17 вересня в м. Києві відбулась процедура підписання  угоди та  урочиста передача   автомобіля  швидкої медичної  допомоги Citroen Jumper, тип С   (неонатальний) комунальному  підприємству ” Волинське обласне  дитяче територіальне  медичне об’єднання ” Волинської обласної ради.   

В період  з 16  по 30 вересня, згідно запланованих заходів субпроекту Світового банку ” Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами  системи кровообігу у Волинській області” на базі відділення  планово-консультативної та ургентної допомоги навчально – тренувального центру  комунального підприємства ” Волинська обласна клінічна лікарня”,  176 слухачів з числа лікарів загальної практики-сімейної медицини комунальних некомерційних підприємств області,  які надають  медичну допомогу дорослому населенню та  лікарів, середнього медичного персоналу, фельдшерів  комунального закладу “Волинський обласний центр ЕМД та МК”  удосконалили та підвищили свій професійний рівень.

20 вересня 2019 року відбулось засідання тендерного комітету  управління охорони здоров’я облдержадміністрації на якому було прийняте рішення про оголошення торгів  на закупівлю легкових автомобілів (для перевезення медичного персоналу, лікарських засобів та медичного обладнання” в  рамках Проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»,  на суму 3 796 666 тис.гривень.

Питання  фінансового обліку комунальних некомерційних підприємств, проекту бюджету на 2020 рік та квартальної  звітності за 9 місяців 2019 року  обговорювались на   розширеній  нараді   20 вересня 2019 року  в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації з представниками  фінансово-економічних служб  комунальних підприємств та закладів охорони здоров’я області.

 25 вересня 2019 року  було організовано та проведено засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації, для участі в якому   були запрошені  керівники медичних  закладів,підприємств області, директори медичних коледжів. У ході засідання колегії  обговорювались  питання щодо якості  надання медичної допомоги  жителям Ратнівського району, результатів зарахування в інтернатуру та працевлаштування випускників ВНМЗ ІV рівня акредитації,  підготовки закладів (підприємств)  охорони здоров’я області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, інші.

           27 вересня 2019 року  на базі  КП” Луцька міська  клінічна  лікарня”  для  сімейних лікарів, лікарів-терапевтів, лікарів-нефрологів, лікарів-ендокринологів, лікарів – урологів проводилась міжнародна  науково-практична конференція на тему “Захворювання нирок-швидкозростаюча проблема”, у якій брали участь представники медичної спільноти Франції,  Литви, Білорусі. Під час конференції  вивчались та обговорювались     питання консервативного лікування хронічної хвороби норок, діабет та  трансплантація. Також, 27 вересня 2019 року, під час  науково-практичної конференції на тему “Сучасні ендоваскулярні втручання в лікуванні оклюзійно-стенотичних уражень периферійних артерій різного ґенезу” на базі  КП ” Волинська обласна клінічна лікарня” був проведений  майстер-клас для  лікарів – хірургів закладів охорони здоров’я   області  з метою  практичного ознайомлення з сучасними методиками   хірургічних  втручань.