Акції з вимірювання артеріального тиску

Питання виявлення осіб з підвищеним артеріальним тиском є дуже актуальним, тому до Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертонією та з метою підвищення ефективності санітарно-освітньої та профілактичної роботи серед населення області щодо попередження серцево-судинних захворювань, пропаганди здорового способу життя працівниками Волинського обласного центру здоров’я було організовано тимчасовий пункт вимірювання артеріального тиску населенню у Центральному універмазі міста Луцька 16 травня 2016 року. 

Акції з вимірювання артеріального тискуЛікарі обласного центру здоров’я проводили бесіди щодо попередження серцево-судинних захворювань та вимірювали всім бажаючим артеріальний тиск.

За період акції  проведено 68 вимірювань  артеріального тиску.

Вперше виявлено підвищений артеріальний тиск у 7 осіб.  Дані про громадян у яких було виявлено підвищений артеріальний тиск за їх згодою  будуть передані дільничним терапевтам, сімейним лікарям, а також кардіологам для дообстеження і встановлення діагнозу. Громадянам у яких виявлено підвищений артеріальний тиск роздавалися пам’ятки «Захистіть своє серце» та «Шлях до здорового життя».

Варто зазначити, що дуже багато людей не підозрюють про свою недугу, що підкреслює  важливість проведення профілактичної роботи щодо необхідності контролю артеріального тиску у кожної особи, як одного з основних чинників виникнення ускладнень серцево-судинних захворювань, зокрема інфаркту та інсульту.