Благодійна акція для ВІЛ-позитивних дітей

Стати чарівником просто! Здійсни мрію дитини!

З 1 грудня 2016 року фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» оголосив та розпочав свій традиційний новорічний проект «Мрії здійснюються!». Завдяки йому тисячі українців можуть проявити своє милосердя та виконати мрії ВІЛ-позитивних дітей.

Проект, який працює вже шостий рік, активно  реалізовується й на теренах Волинської області, тепер він об’єднує на одній платформі кілька благодійних програм допомоги дітям, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІДу.

Працівники Благодійного фонду «Шанс» у співпраці з працівниками КЗ «Обласний центр по профілактиці та боротьбі зі СНІД» виступили в ролі «чарівників» та взялися реалізовувати дитячі мрії.

 Є діти які мріють про скакалку чи парасольку, та все частіше в списках побажань зустрічаються теплий одяг, взуття або постільна білизна.

 Цього року наші «чарівники» реалізували найзаповітніші мрії кількох десятків ВІЛ-позитивних дітей. Окремі діти отримали у подарунок  також смартфони та планшети.

Кожен з нас може легко і просто стати «чарівником» для ВІЛ-позитивних дітей на сайті «Mrii.in.ua», адже для щастя їм бракує не лише здоров’я, а й простих речей.

«Чужих дітей не буває…» – зауважила головний лікар КЗ «Обласний центр по профілактиці та боротьбі зі СНІД» Макаренко О.І.

Проект реалізовується за підтримки:
Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД»
МБФ «Альянс громадського здоров’я»
та благодійного фонду «ШАНС»
КЗ «ВОЦПБ-СНІД»