Благодійна допомога для Волинського обласного онкологічного диспансеру

28 жовтня в рамках співпраці, з метою покращення умов лікування пацієнтів, Благодійний фонд «Відродження» Володимира Мунтяна» надав благодійну допомогу у вигляді 55 телевізорів для Волинського обласного онкологічного диспансеру.

 Благодійний  фонд «Відродження» Володимира Мунтяна» на протязі багатьох років здійснює благодійну допомогу у сфері охорони здоров’я. Одним із завдань фонду є допомога у забезпеченні медичних закладів обладнанням, медикаментами та іншими інструментами, які необхідні для належного лікування. Але пріоритетним завданням фонду є створення комфортних умов для людей, які тривалий час проводять в стінах медичних закладів, проходячи тяжкий шлях видужання. Завдання фонду – покращити умови лікування, створити атмосферу тепла та підтримати в людях, які щодня ведуть боротьбу за життя.

Головний лікар обласного онкологічного диспансеру Людмила Бубенова висловила щиру подяку БФ “Відродження” за сприяння створення кращих умов лікування та перебування пацієнтів на онкологічні захворювання в установі.