Благодійна допомога Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанню

Німецький Фонд “Чорнобильська допомога” (м. Хільдесхайм, Німеччина) протягом останніх років надає безкоштовну допомогу Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанню. 26 жовтня 2016 року голова Фонду Ріта Лімрот в черговий прибула до Луцька та привезла з собою гуманітарний вантаж – нове сучасне медичне обладнання відомих німецьких виробників, яке було придбано в Німеччині завдяки зібраній фондом гуманітарній допомозі. Всього ж з початку співпраці заклад отримав понад 1 млн. євро благодійної допомоги з Німеччини. Пані Ріта Лімрот відвідала структурні підрозділи Волинської обласної дитячої клінічної лікарні і поспілкувалася з лікарями.[ngg_images gallery_ids=”36″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” images_per_page=2 ]

В переліку привезеного медичного обладнання:

  • нова медична апаратура (мікроскоп Optics carrier);
  • операційний мікрохірургічний набір фірми Karl Storz;
  • хірургічний інструментарій (для ЛОР, мікрохірургічних та нейрохірургічних втручань);
  • інший медичний інструментарій та обладнання (дерматоскоп, відсмоктувач,тонометри, крапельниці, помпи інфузійні,гіпс-бандажі,тощо).

Це медичне обладнання буде використано у Волинській обласній дитячій клінічній лікарні для забезпечення спеціалізованої стаціонарної допомоги ІІІ рівня всім маленьким жителям Волині, дозволить розширити спектр хірургічних втручань при різних патологіях та покращить якість хірургічної допомоги всім хворим, які лікуються в закладі.