День аритмології на Волині

30 січня у місті Луцьку пройшла науково-практична конференція у форматі майстер-класу «День аритмології на Волині». Під час конференції слухались лекції провідних спеціалістів з питань клінічної аритмології, обговорювалися питання діагностики, лікування та попередження ускладнень фібриляції та тріпотіння передсердь з урахуванням Національної настанови, останніх рекомендацій Європейського товариства кардіологів.  

Програма цього року була спрямована насамперед на освіту лікарів за спеціальностями «загальна практика – сімейна медицина», «кардіологія», «внутрішні хвороби», «неврологія».   Вона стосується імплементації новітніх досягнень і можливостей в лікуванні серцево-судинних та споріднених з ними захворювань, в тому числі аритмій серця.

Конференцію проведено за ініціативою ГО «Всеукраїнська Асоціація аритмологів України» та Робочої групи з порушень ритму серця ГО «Всеукраїнська Асоціація кардіологів України», ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска» НАМН України, Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, Управління охорони здоров’я Луцької міської ради.

У президії конференції: професор Сичов Олег Сергійович, член експертної  групи “Кардіологія. Хірургія серця та магістральних судин” професор Ягенський Андрій Володимирович, головний спеціаліст відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи УОЗ ОДА (координатор групи) Берник Микола Миколайович,координатор експертної  групи “Кардіологія. Хірургія серця та магістральних судин” Саламатін Сергій Дмитрович.