Діяльність управління у січні 2018 року

02 січня 2018 року у центрі первинної медико-санітарної допомоги № 3 відремонтували приміщення на другому поверсі за кошти міського бюджету.

Нині повністю зробили якісний ремонт з заміною електропроводки, водостічної та каналізаційної системи, провели проводку для пожежної сигналізації.

16 січня представники міської влади побували у комунальному закладі «Луцька міська клінічна лікарня», де оновили хірургічне відділення. У цьому закладі постійно ведуться роботи щодо створення комфортних умов перебування для пацієнтів та для забезпечення їхньої безпеки.

Відділення хірургії оновили із залученням коштів соціально відповідального бізнесу, зокрема «Луцьксантехмонтажу №536».

22 січня у конференц-залі управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації відбулась семінар-нарада з питань перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства. У семінар-нараді прийняли участь головні лікарі центрів первинної медико-санітарної допомоги.

У Ківерцівському районному територіальному медичному об’єднанні, після капітального ремонту, відкрито акушерсько-гінекологічне відділення. Урочисте відкриття оновленого відділення відбулося у вівторок, 23 січня.

26 січня на прохання адміністрації Волинського обласного дитячого медичного територіального об’єднання, бригадою ЕМД у складі лікаря Каленюка А.Л., фельдшерів Олександра Гережуна і Сергія Проця, було проведено тренінг по наданню екстреної медичної допомоги для медичних працівників установи.

У діючі 139 амбулаторій ЗПСМ на Волині закупили електрокардіографи за кошти Світового банку

Дане обладнання, придбане відповідно до тендеру ICB-G № 6.2.1.1 «Закупівля медичного обладнання, медичних меблів та розхідних матеріалів для 139 діючих амбулаторій загальної практики-сімейної медицини». Наразі це – портативні електрокардіографи Heaco ECG600G (лот №1).

Для більш ефективного обслуговування пацієнтів Ковельського МТМО 30 січня впроваджено медичну інформаційну систему «Доктор Елекс».