Форум здоров’я для людей поважного віку

Сьогодні у актовому залі Волинського обласного госпіталю для ветеранів війни за підтримки Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації та Луцької міської ради, вперше відбувся форум здоров’я для людей поважного віку.

Для роботи у Форумі в якості учасників були запрошені люди поважного віку 55+ Волинської області та України від Університетів третього віку, Територіальних центрів соціального обслуговування, Громадських організацій тощо.

Головною метою Форуму є популяризація здорового способу життя у людей поважного віку для зміцнення їх здоров’я і формування умов активного довголіття.

Відкрила захід, голова ЦО «Університет третього віку» – Оксана Степанюк, яка розпочала свою промову словами вітань та вдячності присутнім і побажала приймати активну участь у програмі заходу. У зв’язку з сьогоднішньою сумною датою (День пам’яті жертв Війни в Україні) усі присутні вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання.

До слова був запрошений депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський, який також привітав усіх присутніх та вказав, що такий масштабний захід допоможе учасникам обмінятись досвідом, дізнатись про нові практики та знайти нових друзів.

Головний спеціаліст з терапії управління охорони здоров’я Волинської ОДА Микола Берник після вітальниих слів вказав, що цей форум покликаний звернути більшу увагу на позитивне ставлення суспільства та заохочення до здорового способу життя людей поважного віку, що включає в себе впровадження оздоровчої рухової активності, залучення людей поважного віку до програм та заходів медичного, профілактичного та фармацевтичного характеру.

У своєму виступі лікар «Волинського обласного Центру здоров’я» управління охорони здоров’я облдержадміністрації Левчук Сергій розповів про те як повинні працювати над собою люди поважного віку, яким має бути харчування для здорового організму, а також закликав до фізичних вправ для покращення самопочуття.

Програма заходу досить насичена, тому учасники прослухали цікаві лекції, прийняли участь у вікторинах та майстер-класах, а також у психологічному тренінгу «Стрес і його вплив на здоров’я людини», ознайомилися з методикою діагностики і профілактики хвороби Альцгеймера.