Французько-українська освітня Програма для українських фахівців у сфері охорони здоров’я та фармації

Головна управа Українського лікарського товариства у Львові запрошує Вас та Ваших колег взяти участь у освітній Програмі для лікарів, організованій Асоціацією французько-української співпраці в галузі медицини та фармації за сприяння товариства, з 4 по 13 червня 2016 року в Парижі.

Метою французько-української освітньої Програми є ознайомлення вітчизняних лікарів та фармацевтів із однією з кращих у світі моделей охорони здоров’я, роботою медичних установ та системою Підготовки Медичних кадрів у Франції, відвідування спеціалізованих музеїв медицини тощо.

Учасники Програми матимуть можливість безпосередньо зустрітися із французькими колегами, ознайомитися із особливостями діяльності провідних закладів охорони здоров’я Парижу: Інституту Пастера (інфекційні хвороби), Дитячого клінічного центру Робера Дебре (акушерство та гінекологія), Клінічного центру Кошен (реанімація, анестезіологія), Клініки святого Луї (дерматологія), Клінічного центру Святої Анни (психіатрія), Шпитального центр Кламар (невідкладні стани), Шпитального центру Орсей (хірургія) та інших.

[ngg_images gallery_ids=”10″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” gallery_width=”600″ gallery_height=”400″ ]