Колегія управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Сьогодні 27 вересня відбулась підсумкова колегія управління охорони здоров’я облдержадміністрації.  

Про стан надання  медичної допомоги населенню Володимир-Волинського району прозвітували головні лікарі закладів Олександр Клачук та Катерина Чубок.

Володимир-Волинське ТМО  є закладом охорони здоров’я вторинного рівня надання медичної  спеціалізованої  стаціонарної, консультативної, амбулаторно-поліклінічної  допомоги  населенню міста та району. Стаціонарна допомога надається на 300  ліжках стаціонару та 105 денного стаціонару, планова потужність амбулаторно-поліклінічних підрозділів  740  відвідувань в зміну. Заклад обслуговує    64057   населення, з них дітей до 17 років включно –  13539.  В 2006, 2009 і 2013рр. лікарня пройшла акредитацію і отримала сертифікат вищої категорії. Згідно поданих показників природний приріст зменшується, що зумовлено зменшенням народжуваності, збільшенням смертності населення та недостатнім соціально-економічним становищем населення району.

На даний час  у Володимир-Волинському територіальному медичному об’єднанні працює 959 працівників, з них: 81 лікарів,  248 молодших спеціалісти з медичною освітою, 111 осіб молодшого медичного і 100 – іншого персоналу.  Укомплектованість лікарями 91% (область 80,55%), молодшими спеціалістами з медичною освітою -96% (область 100,2%).

Вперше за багато років заклад відчув дефіцит у молодших спеціалістах з медичною освітою. Вакантні 6,0 посад сестер медичних. Проводиться комплекс заходів щодо підвищення кваліфікації та атестації лікарів і молодших спеціалістів з медичною освітою.

Про стан впровадження енергозберігаючих заходів у закладах охорони здоров’я області та про їх стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період розповів заступник начальника відділу організації  надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи управління охорони здоров’я облдержадміністрації Валерій Кацаман.

Координатор експертів за напрямком «Нейрохірургія» УОЗ ВОДА  Іван Бобрик ознайомив присутніх з впровадженням в області малоінвазивних втручань на хребті та спинному мозку при дегенеративних захворюваннях, травматичних ушкодженнях та муко патології.

Далі на засіданні колегії розглядалися робочі питання.