Колегія за підсумками діяльності галузі охорони здоров’я області за 2017 рік

22 лютого 2018 року відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації за участю заступника голови Волинської обласної державної адміністрації Світлани Мишковець, заступника голови Волинської обласної ради Романа Карпюка та голови постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я людини, материнства і дитинства Олександра Зінчука.

Про підсумки діяльності галузі охорони здоров’я області у 2017 році та напрямки роботи на 2018 рік доповів начальник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк.

Також він відзначив, що протягом 2017 року здійснена відповідна робота по реформуванню галузі охорони здоров’я, зокрема по покращенню якості надання медичної допомоги населенню, забезпеченню її доступності та своєчасності, охороні материнства і дитинства, розвитку первинної медичної допомоги, вдосконаленню спеціалізованої медичної допомоги населенню області.

[singlepic id=457 w=212 h=150 mode=web20 ] [singlepic id=456 w=212 h=150 mode=web20 ] [singlepic id=455 w=212 h=150 mode=web20 ]

Членами колегії обговорювались проблемні питання у сфері охорони здоров’я області, висловлювались пропозиції щодо розподілу молодих спеціалістів, оптимізації ліжкового фонду, а також піднімалось питання про перспективні плани формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги в адміністративно-територіальних одиницях області.

Акцентувалась увага на забезпеченні умов у медичних закладах первинної ланки для проведення реєстрації в електронній системі охорони здоров’я: закладів з надання первинної медичної допомоги, лікарів первинної ланки та декларацій між лікарями і пацієнтами та посиленні співпраці з органами місцевого самоврядування з питань удосконалення функціонування закладів охорони здоров’я у сільській місцевості.

Заступник голови обласної ради Роман Карпюк, зауважив на тому, що обласна рада уважно вивчає всі проблемні питання охорони здоров’я, розглядаючи їх на комісіях.

«Роз’яснювальна робота серед населення у районах щодо реформування медицини повинна в першу чергу проводитись керівниками лікувальних закладів» – наголосила заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець.

На завершення колегії начальник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк закликав працівників галузі спрямувати всі зусилля на виконання пріоритетних завдань та забезпечити населення області якісною і доступною медичною допомогою.