Комунальний заклад «Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом»

Волинська обласна рада сьомого скликання своїм рішенням від 10 березня 2016 року № 3/42 «Про перейменування Обласного центру по профілактиці і боротьбі зі СНІД» перейменувала Обласний центр по профілактиці і боротьбі зі СНІД на комунальний заклад «Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом».

Відповідно до даного рішення встановлено, що комунальний заклад «Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» є правонаступником всіх майнових і немайнових прав та обов’язків Обласного центру по профілактиці і боротьбі зі СНІД.

Головного лікаря Обласного центру по профілактиці і боротьбі зі СНІД Макаренко О.І. зобов’язано розробити та подати для затвердження голові обласної ради Статут комунального закладу «Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом».

Пункт 13 розділу V «Управління охорони здоров’я облдержадміністрації» Переліку бюджетних установ, які підпорядковані департаментам, управлінням облдержадміністрації на праві оперативного управління, майно яких є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 30.09.2013 № 20/51, викладено у такій редакції: «13. «Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом».

Контроль за виконанням рішення покладено на управління охорони здоров’я облдержадміністрації.