Конкурс професійної майстерності «Краща сестра медична Волині-2016»

10 червня 2016 року на базі Ківерцівського медичного коледжу відбувся обласний конкурс професійної майстерності «Краща сестра медична Волині – 2016», в якому беруть участь медичні сестри – переможці внутрішньолікарняних конкурсів закладів охорони здоров’я міста Луцька та області.

Під час урочистого відкриття заходу із вітальним словом виступив заступник начальника управління охорони здоров’я Валерій Руцький, який відзначив важливу роль медичних сестер у розвитку та реформуванні системи охорони здоров’я. Сьогодення висуває високі вимоги до медичних сестер: висока кваліфікація, професійна компетентність, здатність приймати правильні рішення, розв’язувати професійні проблеми, готовність до професійного росту, самоосвіти, самовдосконалення. Основними якостями фахівців повинні бути: відповідальність, висока компетентність., мобільність, енергійність та зорієнтованість на досягнення ефективних цілей в процесі одужання та оздоровлення майбутніх пацієнтів.[ngg_images gallery_ids=”24″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” images_per_page=4 ]

У конкурсі брали участь 26 медичних сестер — 26 учасниць з лікувально-профілактичних закладів міста Луцька, центральних районних лікарень та центрів первинної медико – санітарної допомоги.

Для проведення конкурсу було створене компетентне журі, до складу якого  були залучені провідні фахівці медичних закладів.

Відзначивши велику відповідальність роботи медичної сестри, члени суддівської комісії наголосили на важливості постійного підвищення рівня знань та вдосконалення професійної майстерності середнього медперсоналу, а також побажали учасницям успіхів і перемоги у конкурсі.

Сам конкурс проходив у три етапи. Перший етап – теоретична частина. Учасниці проходили комп’ютерне тестування з основ сестринської справи,  педіатрії, хірургії, терапії, акушерства та гінекології, інфектології, де показали високий рівень теоретичних знань. Другий етап змагання – практична частина, яка включала демонстрацію навичок з медсестринства в терапії, хірургії та педіатрії. Третій етап конкурсу покликаний розкрити учасниць як талановитих особистостей не тільки в роботі, а й поза нею. Конкурсантки демонструватимуть свої творчі здібності.

Головні судді конкурсу серед 26 учасниць визначили переможців.

Переможницею конкурсу «Краща медична сестра Волині 2016» стала медична сестра Ковельського МТМО Моцюк Оксана Степанівна.

Почесне друге місце здобула медична сестра Камінь-Каширського ЦПМСД Прач Анна Петрівна.

Третє місце між собою розділили медична сестра КЗ «Луцька міська клінічна лікарня» Шелест Людмила Валеріївна та медична сестра Волинської обласної клінічної лікарні Глуздань Вікторія Василівна.

Голова Асоціації медичних сестер Волині «Милосердя» Галина Кузьмінська приєдналися до привітань та вручили грамоти від Асоціації. Усі конкурсантки та переможці були нагороджені дипломами, подарунками та призами.