Конкурс професійної майстерності медичних сестер «Краща сестра медична Волині 2017р.»

8 червня на базі Волинської обласної клінічної лікарні та за підтримки Луцького базового медичного коледжу відбувся конкурс професійної майстерності медичних сестер «Краща сестра медична Волині 2017 р.» У конкурсі за звання найкращого в професії цього року боролися 22 медичні сестри, що стали переможницями конкурсів у лікувальних закладах області, що є свідченням їхнього високого фахового рівня.

Конкурс відбувся у три етапи. Перший – тестові завдання на базі Луцького базового медичного коледжу, другий – практичні завдання та візитна карта конкурсантів.

По завершенню всіх випробувань вимогливе, але справедливе журі під головуванням Івана Петровича Грицюка, заступника начальника управління – начальник відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи управління охорони здоров’я облдержадміністрації визначило переможниць цьогорічного професійного змагання медичних сестер.

  • І місце посіла – Лис Мар’яна «Луцький клінічний пологовий будинок»
  • ІІ місце – Білокурець Мар’яна Горохівська ЦРЛ
  • ІІІ місце – Остапчук Анна Волинська обласна психіатрична лікарня № 1

За високу професійну майстерність Асоціація медичних сестер Волині нагородила переможниць цінними призами, не оминула увагою Асоціація і решту сестричок медичних, які отримали пам’ятні подарунки.

Голова Асоціації медичних сестер Волині Галина Кузьмінська привітала учасниць конкурсу професійної майстерності , побажала Мар’яні Лис перемоги на Всеукраїнському конкурсі, а учасникам професійних успіхів та особистих гараздів.