Ковельські лікарі опановують передові світові медичні технології на міжнародних тренінгах

Урологи Ковельської ЦРЛ Олег Самчук та Роман Валецький не упустили можливість поглиблено ознайомитися з роботою на системі da Vinci – робот-асистуваваному мінімально інвазивному хірургічному методу, що забезпечує абсолютно новий вид точного проведення операцій, особливо в хірургії передміхурової залози, сечового міхура і нирок.
Завдяки десятиразовому збільшенню з тривимірним зображенням, точність роботи інструментів без ризику тремтіння людської руки, неймовірно точний і успішний операційний метод могли побачити лікарі на відео і ознайомитися з технологією проведення операції.

Кульмінацією симпозіуму стала участь в живому “da Vinci-тренінгу” в операційній, де всі учасники мали можливість ознайомитися і потренуватися за консолі управління, щоб керувати спеціально 4-ма руками операційного робота.

Учасники симпозіуму мали достатньо можливостей обміну професійним досвідом та для індивідуальних переговорів. У партнерській атмосфері обговорювалася можливість лікарського стажування і взаємовигідної спільної співпраці. Перший Німецький da Vinci-Симпозіум в Ганновері став основою для довгострокової взаємовигідної подальшої діяльності.

via FaceBook