Літні канікули з оздоровленням

Стало традицією під час літніх канікул організовувати відпочинок школярів у літніх таборах, в яких вдало поєднана оздоровча та виховна робота. Згідно наказу управління охорони здоров’я облдержадміністрації від 14 червня 2017 року №195 – од «Про санітарно-освітню роботу в закладах оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2017 року» працівники обласного центру здоров’я почали надавати консультативно-методичну допомогу медпрацівникам у закладах оздоровлення та відпочинку дітей.

На сьогоднішній день відвідали табір відпочинку «Сонячний» у селі Гаразджа Луцького району, «Світанок» у селі Дачне Ківерцівського району.Прочитано лекції про здоровий спосіб життя, профілактику шкідливих звичок, профілактику шлунково-кишкових та паразитарних захворювань. Лікарі центру здоров’я нагадали дітям про правила миття рук та особисту гігієну, роздали буклети та пам’ятки профілактичної тематики.

Збереження здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил шляхом організації повноцінного оздоровлення та відпочинку, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей є важливим напрямком у збереженні здорової нації.