Ми проти куріння!

Куріння тютюну – найпоширеніша звичка, яка руйнує здоров’я людини. Немає сумніву у тому, що з курінням пов’язана велика кількість всіляких хвороб. 31 травня у всьому світі проходять акції по боротьбі з курінням – день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму.Відзначення Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням є ще одним приводом для усвідомлення небезпеки, яку завдає здоров’ю людини тютюнопаління та пересторога для тих, хто ще не спробував курити.

Саме тому в області згідно наказу управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації №170-од від 22.05.2017 року проводиться медико-соціальна акція «Дні здорового серця на Волині. Скажи «Ні!» тютюнопалінню».

[ngg_images gallery_ids=”49″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” ]

З метою підвищення ефективності санітарно-освітньої та профілактичної роботи серед населення області щодо попередження серцево-судинних захворювань, пропаганди здорового способу життя працівниками Волинського обласного центру здоров’я та працівниками лікувально-профілактичних закладів області організовано тимчасові пункти вимірювання артеріального тиску населенню в громадських місцях у період 30-31 травня 2017 року. Долучились до акції і студенти Луцького базового медичного коледжу, які розповсюджували листівки про шкідливість тютюнопаління та вимірювали артеріальний тиск.

Лікарі первинної ланки (дільничні терапевти, педіатри, лікарі загальної практики – сімейної медицини) читали лекції, проводили бесіди про шкідливість тютюнопаління.

Тільки завдяки спільним зусиллям у боротьбі зі шкідливими звичками, в тому числі і з тютюнопалінням, є шанс зробити наше суспільство більш здоровим!