Міжнародний день захисту дітей в обласній дитячій клінічній лікарні

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей “День дитинства – День миру на землі”.
З нагоди свята протягом тижня для дітей, що перебували на стаціонарному лікуванні в обласній дитячій клінічній лікарні було проведено ряд розважально-ігрових програм.
26 травня малеча мала нагоду взяти участь у майстер-класі різних арт–терапевтичних засобів, що сприяло розвитку креативного мислення та творчого самовираження. Спонсором в організації заняття був дитячий Християнський клуб “Апельсин”.

30 травня Голова правління Благодійної організації “Волинська лікарняна каса” Дмитро Глазунов завітав в установу привітати дітей зі святом. При цьому гість подарував у ортопедо-травматологічне, педіатричне № 2, дитяче хірургічне відділення настільні та розвиваючі ігри. Маленькі пацієнти раділи гостинцям. Із захопленням взялися освоювати нові ігри. [ngg_images gallery_ids=”20″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” images_per_page=4 ]

Цього ж дня за традицією завітала Голова правління Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна” Людмила Лонюк. Вона ніколи не минає увагою хворих діток. Привезла м’які іграшки для призів. Самих маленьких діток вона вітала гостинцями у неонатальному центрі.

31 травня вихователі дитячих відділень провели для діток стаціонару розважально-ігрову програму. Кмітливість та знання діти виявляли в різноманітних турнірах.

Для здійснення своїх бажань – записували їх та разом з кульками випускали в небо.

Захід закінчився конкурсом малюнка на асфальті “Веселкові барви України”.

1 червня актова зала обласної дитячої клінічної лікарні була переповнена. Дітей приїхали привітати Голова правління Волинського обласного відділення Дитячого фонду України Олена Грінченко, директор обласного еколого-натуралістичного центру Валентина Остапчук.

Фонд забезпечив проведення концертної програми. Танцювальний колектив “Зорецвіт” м. Ківерці закружляв дітей в красі сучасного та народного танцю.

Не довелося сумувати та думати про проблеми лежачим діткам. Клоуни “Сімка” та “Нулик” (з центру розвитку дитини “Кузя”) лікували сміхом пацієнтів онкогематологічного і ортопедо-травматологічного відділень. Вони подарували хвилини радості, створили піднесений настрій.

Свято вдалося! Діти та батьки були задоволені, посмішки та хороший настрій залишились з ними.