Молебень до Міжнародного дня боротьби з наркоманією та наркобізнесом

1 березня у Волинському обласному наркологічному диспансері до Міжнародного дня боротьби з наркоманією та наркобізнесом відбулося відкриття та богослужіння у православній каплиці на честь ікони Божої Матері «Неупиваємая Чаша», участь у якому взяли представники духовенства та семінаристи Волинської єпархії УПЦ.

Як розповідає настоятель каплиці, співзасновник православного братства тверезості ім. св. прав. Іоанна Кронштадтського, священик Стефан Ярема, співпраця медиків з духовенством тільки на користь пацієнтам, адже медицина лікує тіло, а молитва–душу. Служби у наркодиспансері проходитимуть щочетверга о 16.00. На прохання медперсоналу проводитимуть і літургії з нагоди православних або сімейних свят, ювілеїв.

[ngg_images gallery_ids=”6″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails”  ]

До всіх присутніх з повчальним словом звернувся протоієрей Миколай Бондарук, в якому побажав керівництву установ та усім працівникам мудрості, витримки, здоров’я та Божого благословення.

Головний лікар обласного центру здоров’я Сергій Новосад зауважив, що наркоманія – страшна хвороба сучасного світу і сьогодні вона молодшає. Серед наркоманів висока смертність від вживання наркотиків, крім того, наркоманія важко виліковна. З метою інформування про негативні наслідки психотропних засобів, що викликають психологічну та фізичну залежність, формування у підлітків негативного ставлення до використання наркотиків обласним центром здоров’я розроблема пам’ятка для педагогів, батьків, медичних працівників по виявленню ранніх ознак наркоманії серед підлітків.