На Волинь надійдуть ангіографічні системи Toshiba

В області підписали договір за результатами тендеру ICB-G № 6.2.2.1/14 «Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів (1 фаза)» (лот №14). Відповідно до документа, що датується 23 лютого 2018 року, в область надійдуть дві рентген-ангіографічні системи. Це стало можливим завдяки впровадженню Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим на хвороби системи кровообігу у Волинській області».

 Угоду сьогодні скріпили своїм підписами начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації Ігор Ващеюк та директор товариства з обмеженою відповідальністю «ІНМЕД УКРАЇНА» Олег Милий. Очолювана ним фірма спільно з «TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS EUROPE B.V.» взяли на себе спільну та персональну відповідальність поставити обладнання вартістю майже мільйон євро. Ангіографічні системи (Рентген) Infinix-i Core+ INFX-8000V/G3 виробництва Toshiba надійдуть у комунальний заклад «Луцька міська клінічна лікарня» і Ковельську центральну районну лікарню. Для цього продавець має 120 днів. На Волині на обладнання очікують із нетерпінням.

[singlepic id=461 w=212 h=150 mode=web20 ] [singlepic id=460 w=212 h=150 mode=web20 ]

Медзаклади уже готують приміщення, що відповідають технічним умовам для функціонування таких агіографічних систем. Фірма-постачальник також має здійснити монтаж, налаштування програмного забезпечення й пусконалагоджувальні роботи, що дозволять ввести обладнання в експлуатацію. Так це – компетенція виключно сертифікованої виробником організації. Окрім того, після налагодження апаратури пройде навчання з експлуатації для персоналу в кожній лікарні, з видачею підтверджуючого документу.

 «Ми довго та виважено ішли до такого результату. Впроваджуючи субпроект Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим на хвороби системи кровообігу у Волинській області», ми змінимо сумну статистику щодо захворюваності, інвалідизації та смерності нам дають недуги серцево-судиної системи», – наголосив під час підписання Ігор Ващеюк.

«Все буде виконано якісно і вчасно, бо ми розуміємо важливість співпраці зі Світовим банком», – запевнив Ігор Милий.