На Волині працювали представники Світового Банку та МОЗ України

18 квітня у Луцьку перебували з робочим візитом представники Світового Банку та МОЗ України. Причиною візиту стало обговорення стану підготовки тендерної документації на проведення конкурсних торгів із відбору підрядників на здійснення ремонтно-будівельних робіт перших 31 об’єктів, які будуть реконструйовані під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

У рамках візиту провели робочу нараду з керівником Субпроекту Ігорем Ващенюком, Групою управління субпроектом та спеціалістами управління капітального будівництва облдержадміністрації. Команда проекту доповідала, що наразі вже зроблено з реалізації Суброекту в області. У результаті конструктивного діалогу вдалося дійти багато спільних рішень. Окрім того, за участі заступника голови Волинської облдержадміністрації Сергія Кошарука відбулося робоче засідання членів Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг з представниками Світового Банку. Консультант з закупівель Світового Банку Ірина Шмельова розповідала про правила та процедури проведення конкурсних торгів. Зокрема, наголошувалося, що майбутні закупівлі будуть проводитися за правилами Світового Банку. І при закупівлях застосовуватиметься ЗУ «Про здійснення державних закупівель», а не ЗУ «Про публічні закупівлі» (який вступить у силу в серпні 2016 року), застосування електронної форми подачі документів не допускається, як і електронної системи закупівель.

За словами консультанта з управління субпроектом у Волинській області Марії Адамчук, у діалогах повсякчас акцентували, що ми повинні показати всій країні, як можемо використовувати інвестицію.