Нарада керівників кадрової служби лікувально-профілактичних закладів області щодо підсумків діяльності за 9 місяців 2016 року

1 листопада в залі колегії управління охорони здоров”я облдержадміністрації завідувач сектору управління медичним персоналом та організаційної роботи відділу медичних кадрів, бухгалтерського обліку та планування управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Згоран провела нараду керівників кадрової служби лікувальних закладів області щодо формування та здачі річної звітності.
Про покращення роботи з військового обліку призовників та військовозобов’язаних, їх бронювання на особливий період та під час мобілізації присутніх ознайомив інспектор по спец роботі Волинської обласної станції переливання крові Юрій Пономаренко. До начальників кадрових служб закладів охорони здоров’я області були доведені основні вимоги законодавчих документів, розпоряджень та наказів Міністерства оборони України, Міністерства охорони здоров’я України, органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування, а також обласного військового комісаріату щодо організації роботи з військового обліку призовників та військовозобов’язаних, їх бронювання у мирний час, особливий період та під час мобілізації. Наголошено на неухильному дотриманні термінів повідомлень військових комісаріатів про зміни, що відбулися у облікових документах призовників та військовозобов’язаних.

Завідувач сектору управління медичним персоналом та організаційної роботи відділу медичних кадрів, бухгалтерського обліку та планування управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Згоран акцентувала увагу на детальному обговоренні наказу Міністерства охорони здоров’я України від 02.10.2015 року № 650 «Про внесення змін до Положення про порядок проведення атестації лікарів», який визначає механізм проведення атестації лікарів, яка проводиться з метою оцінки їх професійного рівня та складності виконуваних робіт, відповідності кваліфікаційним вимогам і посадовим обов’язкам. Атестація лікарів спрямована на удосконалення діяльності закладів охорони здоров’я усіх форм власності щодо подальшого поліпшення надання медичної допомоги населенню.

Основними завданнями атестації лікарів є визначення рівня професійної підготовки лікарів та можливості подальшого використання спеціалістів, підвищення їх кваліфікації. Доповідач обговорила реєстр помилок по програмі “Медичні кадри”. Зауважила на систематичні помилки окремих медичних закладів та обов’язкове їх виправлення. Зазначила правильність заповнення додатків пов’язаних із підвищенням кваліфікації медичних працівників; правильне заповнення даних по проведених атестаціях лікарів; правильність відображення посад лікарів-інтернів та затвердження посад лікарів-інтернів у штатних розкладах закладів; правильності оформлення індетифікаційних кодів, назви закладів та паспортів установи.

Начальник відділу кадрів КЗ “Луцький ЦПМСД №2” Наталія Штиба надала інформацію по обчисленню стажу роботи, що дає право на щорічну основну та додаткову відпустку для працівників закладів охорони здоров’я. Обговорено нормативно-правові, методично-інструктивні документи, які визначають професії і посади з шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на додатковий відпуск та скорочений робочий день в лікувально-профілактичних закладах області. Обговорено порядок розрахунку додаткової відпустки для працівників з ненормованим робочим днем.

Тетяна Грицуняк, економіст кабінету статистики кадрів відділу економічної статистики ВОІАЦМС доповіла про формування наказів про впорядкування умов оплати праці працівникам закладів охорони здоров’я. Правильність написання наказів по встановленню конкретних розмірів доплат, надбавок та інших виплат до посадових окладів, надання матеріальної допомоги та преміювання працівникам закладів охорони здоров’я.

По завершенню наради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам кадрових служб лікувально-профілактичних закладів області.