Нарада-семінар за участю головного позаштатного спеціаліста МОЗ України професора Василя Нетяженка

Сьогодні у Луцькій міській клінічній лікарні пройшла нарада-семінар за участю головного позаштатного спеціаліста МОЗ України зі спеціальності «Терапія» член-кореспондента НАМН України, професора Василя Нетяженка на тему: «Імплементація міжнародних та вітчизняних рекомендацій в клінічну практику лікаря-інтерніста».

Про надання невідкладної допомоги хворим з гострим коронарним синдромом, інсультами в Україні та нові підходи до персоналізованого вибору антитромбоцитарної та антикоагулянтної терапії розповів професор В.Нетяженко. В жартівливій формі, тестуючи практичні навички лікарів-інтернів, Василь Захарович показав, як надати допомогу в перші хвилини занедужання.

Нарада-семінар за участю головного позаштатного спеціаліста МОЗ України професора Василя Нетяженка

Практичну частину наради-семінару продовжив головний спеціаліст з терапії управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Берник. Присутні обговорювали локальні протоколи у практиці лікаря-терапевта Волинської області.

Про аналіз надання ургентної медичної допомоги пацієнтам з гострим коронарним синдромом розповів головний позаштатний спеціаліст з кардіології управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Саламатін.

Присутніх ознайомили з сучасними підходами до діагностики та лікування гострої серцевої недостатності у міжнародних та українських рекомендаціях, з стандартами надання медичної допомоги хворим з гіпертонічною хворобою та NSTEMI, новинами Європейського товариства кардіологів та Американського коледжу кардіологів.

На закінчення наради-семінару лікарям видали сертифікати.