Нарада з головними лікарями

4 вересня начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк провів нараду  з головними лікарями обласних лікувальних закладів. Під час якої очільники обласних закладів та начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук прозвітували про готовність до опалювального сезону.

Концентрувалась увага на питаннях які необхідно виносити на сесію обласної ради.

Зверталась увага на забезпеченості області вакциною від укусів зміями, ботулізму та сказу.

Завідувач сектору управління медичним персоналом та організаційної роботи управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Згоран наголосила на необхідності працевлаштування лікарів з врахуванням їх кваліфікації та дотримування наказу МОЗ України №48. Також акцентувала увагу на дотриманні термінів подання документів лікарями. Людмила Адамівна зауважила на зміні місця проведення курсів для молодших спеціалістів з медичною освітою.

Головний спеціаліст з терапії управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Берник нагадав присутнім про вимоги наказу МОЗ №782 від 11.07.2017 року «Про затвердження Порядку визначення обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів закладами і установами охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів».

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк підвів підсумок наради та наголосив усім присутнім звернути увагу на усунення недоліків у роботі.