Нарада з питань організації медичної допомоги дітям області

25 жовтня 2016 року на базі Волинської обласної дитячої клінічної лікарні проведено нараду з питань організації медичної допомоги дітям області та імунопрофілактики. Участь в семінарі взяли головний спеціаліст з питань педіатрії управління охорони здоров’я обласної держадміністрації Людмила Рожко, районні педіатри, завідувачі дитячими поліклініками, інфекціоністи, інші профільні дитячі спеціалісти.

Профілактика і лікування, засновані на імунологічних принципах, стали вирішальним засобом зниження дитячої смертності, збільшення тривалості та поліпшення якості життя всіх вікових груп населення. Добре відомо, що імунізація є найефективнішим і найбільш економічним способом збереження здоров’я людей.

Людмила Рожко, головний спеціаліст з педіатрії управління охорони здоров’я облдержадміністрації, акцентувала увагу присутніх на практичних аспектах консультування з імунопрофілактики, а саме на принципах комунікації при проведенні щеплень окремих інфекцій, забезпеченість вакцинами та ефективне їх використання. Доповідач зазначила, що не менш важливими є результати здійснення вакцинації, інформована згода батьків та післявакцинальний період.

Посадовець підкреслила, що вчасно проведена вакцинація не лише рятує життя, а й робить його якісним та повноцінним. 

По завершенню наради відбулося жваве обговорення нагальних проблем педіатрії, де учасники ділилися своїми думками та спостереженнями.