Науково-практична конференція лікарів–інтернів

10 червня 2015 року в залі колегії управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації пройшла підсумкова науково-практична конференція лікарів – інтернів, які закінчують навчання на Волинській філії факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

З вступним словом виступив декан Волинської філії факультету післядипломної освіти ЛНМУ імені Данила Галицького доцент Віктор Дорецький.

Завідувач сектору медичних кадрів та документування управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Людмила Згоран ознайомила присутніх з постановою Кабінету Міністрів №992 від 22 серпня 1996 року «Про Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням», наказом Міністерства охорони здоров’я України №367 від 25 грудня 1997 року «Про затвердження Порядку працевлаштування випускників державних вищих медичних(фармацевтичних закладів освіти, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням)»,порядком зміни місця працевлаштування молодих спеціалістів, процедурою прийому на роботу в лікувально-профілактичні заклади області.

Розповіла про тих лікарів-інтернів, які вже з 1 серпня 2015 року приступають до роботи в області за спеціальностями, зокрема: акушерство та гінекологія-7, анестезіологія та інтенсивна терапія -1,внутрішні хвороби-6, загальна практика-сімейна медицина -30, стоматологія -12, неонатологія -4 та інші. Найбільше молодих спеціалістів , які будуть працювати на Волині закінчували Львівський НМУ імені Данила Галицького -23, ВДНЗУ «Буковинський ДМУ»-15, НМУ імені О.О.Богомольця -15, ДВНЗ «Тернопільський НМУ імені І.Я.Горбачевського »-13, всього спеціалістів -77.

На пленарному засіданні висвітлювались такі питання: «Лікування гіпотермії у новонароджених з гіпоксично-ішемічною енцефалопатією», «Рання діагностика онкологічних захворювань у дітей», «Ефективність лікування хворих після інфаркту міокарда у м.Луцьку у порівнянні з м.Гданськ та м.Берн», «Знеболення пологів» та інші.

Під час секційних засідань з фахів «Стоматологія», «Педіатрія», «Акушерство та гінекологія», «Хірургія» інтерни ділились своїми знаннями, зачитували підготовлені реферати, дискутували.

В заключному слові Віктор Дорецький побажав всім плідної та натхненної праці, успіхів на професійній ниві.