Науково-практична конференція лікарів-інтернів

7 червня у конференц-залі управління охорони здоров’я облдержадміністрації  відбулась підсумкова науково-практична конференція лікарів-інтернів, які закінчують навчання на Волинській філії факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

З вступним словом виступив декан філії факультету Віктор Дорецький. Він ознайомив присутніх з програмою роботи конференції і побажав плідної праці.

Про порядок працевлаштування в закладах охорони здоров’я області  інформувала Людмила Згоран – заступник начальника відділу медичних кадрів та планування УОЗ ОДА.

Про перспективи розвитку сімейної медицини в об’єднаних територіальних громадах розповіли представники Боратиської ОТГ Сергій Яручик та Оксана Кравчук. Присутнім лікарям-інтернам було запропоновано працевлаштування у селах Боратин та Баїв.

На конференції виступили лікарі-інтерни із актуальними питаннями медицини, на секційних заняттях слухалися питання з фаху «Стоматологія», «Терапія», «Загальна практика-сімейна медицина», «Педіатрія».  

Підсумки науково-практичної конференції лікарів-інтернів підвів декан Волинської філії факультету Віктор Дорецький. Він подякував за проведену роботу і побажав всім присутнім наснаги і плідної праці.