Науково-практична конференція на тему: «Особливості виявлення, діагностики та лікування туберкульозу на сучасному етапі»

Сьогодні в залі колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації відбулася науково-практична конференція на тему: «Особливості виявлення, діагностики та лікування туберкульозу на сучасному етапі», участь у якій взяли головний позаштатний спеціаліст з фтизіатрії управління охорони здоров’я облдержадміністрації, генеральний директор ОТМПО, доктор медичних наук, професор Юрій Валецький, професор кафедри фтизіатрії і пульмонології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, доктор медичних наук, професор Манана Сахелашвілі, завідувач кафедри фтизіатрії і пульмонології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, доктор медичних наук, професор Ольга Костик, професор кафедри пропедевтики внутрішної медицини та фтизіатрії Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, доктор медичних наук, професор Леонід Грищук, асистент кафедри фтизіатрії і пульмонології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, кандидат медичних наук Ірина Суворкіна, асистент кафедри клінічної імунології та алерлогії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького Ольга Толох.

З вступним словом до усіх присутніх звернувся заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Іван Грицюк. Він зазначив, що проведення цієї конференції є свідченням розвитку вітчизняної медицини. Учасникам конференції побажав плідних дискусій, дієвих результатів, наснаги і невтомності у новаторському пошуку.

Актуальними темами, які порушувались в ході конференції були: епідеміологічна ситуація з туберкульозу та шляхи її покращення; особливості виявлення та перебігу туберкульозу у дітей; синдром бронхіальної обструкції у хворих на туберкульоз легень:особливості діагностики та перебігу; особливості виявлення, діагностики та лікування туберкульозу у ВІЛ-інфікованих; гострі респіраторні вірусні інфекції в практиці сімейного лікаря, терапевта і педіатра, як фактор розвитку туберкульозу; комбіновані препарати в комплексному лікуванні захворювань органів дихання.

Учасники конференції приймали активну участь в її роботі – ставили доповідачам актуальні питання, а також брали участь в їх обговоренні. Всі зареєстровані учасники науково-практичної конференції «Особливості виявлення, діагностики та лікування туберкульозу на сучасному етапі» отримали сертифікати.