Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги

Сьогодні в залі колегії управління охорони здоров’я відбувся науково-практичний семінар у форматі телемосту на тему: «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги» за участю докторів медичних наук, професорів Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика та Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся головний спеціаліст з акушерства та гінекології управління охорони здоров’я облдержадміністрації Роман Савка, який зазначив, що семінари такого роду є актуальними, дають можливість лікарям вдосконалити свої знання, почерпнути інформацію про нові методи лікування гінекологічних захворювань.

Доповіді докторів медичних наук та професорів були акцентовані на питаннях сучасних стандартів надання гінекологічної допомоги, використання у клінічній практиці новітніх високотехнологічних методів діагностування пацієнтів.

Впровадження в практику науково та економічно обґрунтованих стандартів діагностики, профілактики та лікування більшості відомих захворювань дозволяє надавати медичну допомогу на досить високому рівні.

Учасники семінару під час прослуховування доповідей активно обговорювали проблемні питання.

Всім учасникам по закінченню науково-практичного семінару було вручено сертифікати.