Науково-практичний семінар у форматі телемосту

11 жовтня 2017 року у залі колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації відбувся науково-практичний семінар у форматі телемосту «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги». Семінар був проведений для лікарів акушер-гінекологів, лікарів-онкогінекологів і лікарів загальної практикии-сімейної медицини. У навчальному заході були присутні Волинська, Львівська, Рівненська, Київської областей та м.Києва.

Організатори заходу – Міністерство охорони здоров’я України, Національна медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика, інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України.

Відкрила засідання Гойда Ніна Григорівна, доктор медичних наук, професор кафедри управління охороною здоров’я НМАПО імені П.Л.Шупика.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся головний спеціаліст з акушерства та гінекології управління охорони здоров’я облдержадміністрації Роман Савка, який зазначив, що семінари такого роду є актуальними, дають можливість лікарям вдосконалити свої знання, почерпнути інформацію про нові методи лікування гінекологічних захворювань.

Доповіді докторів медичних наук та професорів були акцентовані на питаннях сучасних стандартів надання гінекологічної допомоги, використання у клінічній практиці новітніх високотехнологічних методів діагностування пацієнтів.

Впровадження в практику науково та економічно обґрунтованих стандартів діагностики, профілактики та лікування більшості відомих захворювань дозволяє надавати медичну допомогу на досить високому рівні.

Учасники семінару під час прослуховування доповідей активно обговорювали проблемні питання.

Всім учасникам по закінченню науково-практичного семінару було вручено сертифікати.