Науково-практичний семінар у форматі телемосту «Здоров’я жінки у 21 столітті»

Сьогодні в залі колегії управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації відбувся науково-практичний семінар у форматі телемосту «Здоров’я жінки у 21 столітті» за участю докторів медичних наук, професорів Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика та Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України.

Доповіді докторів медичних наук та професорів були акцентовані на питаннях кардіологічної патології у вагітних, інноваціях розродження жінок з лейкоміомою матки, шляхах подолання антибіотикорезістентності в терапії вагінальних інфекцій, регуляції менструального циклу у рутинній клінічній практиці, системних підходах до корекції вагінального мікробіоценозу, комплексного підходу до подолання больового синдрому при запальних процесах органів малого тазу.

Також на семінарі розглядався клінічний випадок імплементації національного консенсусу по менопаузі. По завершенню якого відбулося жваве обговорення проблемних питань. Медики переконані, що ніколи не можна стояти на місці, потрібно постійно удосконалюватись, шукати нові підходи та використовувати сучасні досягнення науки для лікування та реабілітації пацієнтів. Тож знання, почерпнуті ними на сьогоднішньому семінарі, дадуть змогу покращити якість надання медичної допомоги населенню.

Всім учасникам по закінченню науково-практичного семінару було вручено сертифікати.