Науково-практичний семінар у форматі телемосту

Сьогодні в залі колегії управління охорони здоров’я відбувся науково-практичний семінар у форматі телемосту на тему: «Міждисциплінарний підхід до терапії внутрішніх хвороб» за участю докторів медичних наук, професорів Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Української асоціації сімейної медицини.

Необхідною передумовою надання медичної допомоги населенню України на європейському рівні є впровадження в практику науково та економічно обґрунтованих стандартів діагностики, профілактики та лікування більшості відомих захворювань. Ця проблема тісно пов’язана зі створенням і запровадженням формулярної системи і повинна об’єднати зусилля провідних фахівців, державних установ охорони здоров’я та прогресивної медичної громади країни.

Всі доповіді були присвячені актуальним питанням сучасних аспектів терапії внутрішніх хвороб. Наприкінці кожного блоку проходило жваве обговорення питань, які з’явилися у слухачів під час прослуховування доповідей. Лікарі загальної практики – сімейні лікарі, лікарі-кардіологи, пульмонологи, що взяли участь у семінарі, почерпнули багато нового та поглибили свої знання, які зможуть застосувати у щоденній практиці.

Всім учасникам по закінченню науково-практичного семінару було вручено сертифікати.