Науково-практична конференція з міжнародною участю

Науково-практична конференція з міжнародною участю по респіраторній медицині на тему: «Респіраторна патологія, як проблема різних спеціальностей» пройшла сьогодні у Волинській обласній клінічній лікарні.

З вступним словом до присутніх звернувся начальник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк,  він побажав учасникам конференції плідної праці, цікавого спілкування й приємних вражень від перебування на волинській землі.

Про інтерстиційні захворювання легень: загальний огляд проблеми та оптимізація менеджменту пацієнтів розповів Сергій Гріфф, заступник директора інституту патології, керівник груп по діагностиці пухлин, інтерстиційних захворювань легень та захворювань молочної залози, HELIOS Kliniken, Berlin (Німеччина, Берлін).

Руслан Морочковський , к.мед.н., головний лікар Волинської обласної інфекційної лікарні (Україна, Луцьк) виступив з темою доповіді

« Особливості перебігу кору під час спалаху 2018-2019 рр. на Волині».

Мар’яна Бойко, медичний радник компанії GSK(Україна, Київ) ознайомила з правилами лікування  негоспітальної пневмонії в епоху антимікробної резистентності.

Олег Яковенко, к.мед.н., член Європейського респіраторного товариства, експерт по пульмонології УОЗ ОДА, завідувач відділення пульмонології Волинської обласної клінічної лікарні. (Україна, м. Луцьк) поділився власним досвідом про  клінічні випадки   ІЗЛ та ХОЗЛ.

Після плідної дискусії присутні отримали сертифікати.