Навчальні модулі для медперсоналу на Волині – з логістикою«УРА»

Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації та ТОВ «Українська рейтингова агенція» 28 жовтня підписали договір щодо надання послуг з логістичного забезпечення проведення науково-практичної конференції та навчальних семінарів для медичних сестер, лікарів загальної практики-сімейної медицини й лікарів-кардіологів.

ТОВ «Українська рейтингова агенція» входить до складу Групи компаній «Медексперт» і працює на ринку відповідних послуг понад 15 років. На Волині її фахівці мають із 28 жовтня 2016 року до 31 травня 2017 року забезпечити логістику навчальних модулів для медичних сестер та лікарів загальної практики-сімейної медицини і терапевтів дільничних, а також науково-практичної конференції 28 листопада 2016-го.

Під час підписання документів сторони висловили впевненість у плідній співпраці. Представники ТОВ «Українська рейтингова агенція» зазначили, що забезпечать навчання медиків на високому рівні, що, своєю чергою, дозволить останнім надавати послуги пацієнтам, які мають недуги системи кровообігу, значно якісніше. А власне це є одним із завдань проекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим на хвороби системи кровообігу у Волинській області», що реалізовуватиметься до 2020 року.