Навчальний семінар «ProZorro»

26 травня в залі колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації пройшов навчальний семінар з питань впровадження в практику електронної системи державних закупівель «ProZorro». Основна мета проведення подібних навчальних курсів – ознайомлення підприємців та розпорядників бюджетних коштів з головними принципами роботи в новій системі.

З вступним словом до присутніх звернувся начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк, який наголосив на важливості впровадження в практику системи для проведення закупівель лікувальними закладами області.

З 1 серпня 2016 року для всіх замовників вступає в дію Закон України «Про публічні закупівлі». Метою цього Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції.

Представник системи державних закупівель «ProZorro» наголосив, що  створення прозорої, сучасної, зручної та ефективної системи публічних закупівель, якій довіряють є  основним аспектом забезпечення прозорості процесу державних закупівель, підвищення довіри бізнесу та боротьби з корупцією.