Охочі взяти участь у конкурсних торгах на відбір підрядника для реконструкції та ремонту амбулаторій на Волині мають ще 30 днів для подачі пропозицій

При розгляді звернень учасників тендеру NCB-W-6.1.1 «Реконструкція та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 31 об’єкт (1 фаза)» під час засідання комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг для проведення закупівель у рамках Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» присутні прийняли рішення щодо продовження граничного терміну подання цінових пропозицій.

Як уточнили присутнім, від двох потенційних учасників закупівлі NCB-W-6.1.1 «Реконструкція та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 31 об’єкт (1 фаза)» отримано листи, в яких обидва просять продовжити граничний термін подання пропозицій по цій закупівлі. Окрім цього, в одному з листів були ще додаткові запитання щодо надання роз’яснень до тендерної документації цього пакету закупівель.

Важливо, що 6 січня 2017 року вже відбулась нарада профільної експертної робочої групи. Вона рекомендувала продовжити термін закупівлі щонайменше на 30 днів. Тож, обговоривши прохання, висловлене у листах, та пропозиції присутніх, члени комісії погодилися продовжити граничний термін подання пропозицій по пакету закупівель на 30 днів.