Перелік наказів УОЗ з основної діяльності за листопад 2015 року

ПЕРЕЛІК
наказів управління охорони здоров’я облдержадміністрації
прийнятих за листопад місяць 2015 року

Повне найменування суб’єкта нормотворення Вид розпорядчого документа Дата прийняття акта та його номер Повна назва акта Короткий зміст акта, що розкриває предмет його правового реагування
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 02.11.2015 № 299-од Про передачу оральної поліомієлітної вакцини («ОПРЕВО»,Франція), отриманої в якості гуманітарної допомоги З метою раціонального використання імунобіологічних препарвтів та максимального охоплення щепленнями проти поліомієліту в рамках проведення турової імунізації.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 02.11.2015 № 300-од Про списання З метою створення списання з балансу Волинського обласного центру здоров’я незавершених капітальних інвестицій, як таких, що непридатні до подальшого використання.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 02.11.2015 №301-од Про передачу З метою безкоштовної передачі з балансу Волинського обласного центру здоров’я на баланс Луцького базового медичного коледжу частини незавершених капітальних інвестицій.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 02.11.2015 № 302-од Про надання одноразої адресної грошової допомоги З метою надання одноразової адресної грошової допомоги випскникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами та спеціальностями медичного та фармацевтичного профілів..
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 02.11.2015 №303-од Про затвердження Плану заходів щодо проведення в області Тижня безпеки дорожнього руху З метою затвердження Плану заходів щодо проведення в області Тижня безпеки дорожнтого руху, забезпечення виконання Плану заходів.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 06.11.2015 №304-од Про оперативних чергових З метою забезпечення належного рівня організації надання медичної допомоги, при потребі, під час виборчого процесу у період з 14-16 листопада 2015 року.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 06.11.2015 №305-од Про медичне забезпечення Про організацію належного медичного забезпечення належних умов для забезпечення конституційного виборчого права громадян, які на час виборів перебуватимуть на стаціонарному лікуванні, або громадян які за станом здоров’я не можуть самостійно пересуватися та забезпечення чергування медичних працівників під час проведення повторного голусування на виборчих дільницях 15 листопада 2015 року.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 06.11.2015 №306-од Про затвердження розподілу наборів реактивів для скринінгу новонароджених на адреногенітальний синдром та муковісцитоз, закуплених за кошти державного бюджету України на 2014 рік. З метою цільового та раціонального використання та розподілу наборів реактивів для скринінгу новонароджених на адреногенітальний синдром та муковісцитоз, закуплених за кошти державного бюджету України на 2014 рік.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 06.11.2015 №307-од Про проведення виїзного засідання комісії на базі Рожищенськлї центральної районної лікарні З метою проведення на базі Рожищенської районної лікарні виїзне засідання протиракової комісії.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 09.11.2015 №308-од Про пердачу оксигенатора з комплектом магістралей З метою передачі оксигенатора з комплектом магістралей з Волинської обласної клінічної лікарні в ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії»..
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 09.11.2015 №309-од Про планування обсягів профілактичних щеплень та потреби в імунобіологічних препаратах на 2016 рік З метою забезпечення планування перспективних обсягів профілактичних щеплень та формування потреби в імунобіологічних препаратах на 2016 рік, забезпечити подання зітних форм до управління охорони здоров’я Влинської обласної державної адміністрації згідно графіка на паперових та електронних носіях.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 09.11.2015 № 310-од Про передачу лікарського засобу «Стрептокіназа     1500 000МО», закуплених за кошти Державного бюджету України З метою забезпечення хворих на серцево-судинні та судинно-мозкові захворювання в КЗ «Луцька міська клінічна лікарня» лікарським засобом «Стрептокіназа     1500 000МО», закуплених за кошти Державного бюджету України.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 09.11.2015 №311-од Про передачу лікарського засобу «Стрептокіназа 1500 000МО», закуплених закошти Державного Бюджету України З метою отримання лікарського засобу «Стрептокіназа 1500 000 МО» для лікування хворих на серцево-судинні та судинно-мозкові захворювання в Ковельському МТМО, подання актів списання таотримання препарату.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 10.11.2015 №312-од   Про чергування в регіональному штабі З метою здійснення чергувань в регіональному штабі з питань переселення та розв’язання соціально-побутових проблем громадян, які залишають АР Крим, м. Севастополь, Луганську та Донецьку область.  
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 10.11.2015 № 313-од Про передачу лікарських засобів, закуплених за рахунок державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медикаментів та виробів медичного призначення З метою підготовки передачі лікарських засобів, закуплених за рахунок державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медикаментів та виробів медичного призначення та раціональне використання лікарських засобів, подання актів списання про отримання та використання лікарських засобів.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 16.10.2015 №286-од Про заходи по запобіганню поширенню циркулюючих вакциноспоріднених поліовірусів. З метою посилення заходів з виявлення випадків на гострі в’ялі паралічі, забезпечити проведення лабораторного обстеження хворих та осіб з підозрою на захворювання поліовірусної етіології, проведення активної комунікації з населенням щодо профілактики поліомієліту та ентеровірусних інфекцій з використанням всіх доступних засобів масової інформації.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 10.11.2015 №314-од Про результати перевірки фінансово-господарської діяльності Волинського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Згорани» за період з 01.07.2012 по 30.062015 року та відшкодування виявлених порушень З метою виконання недоліків та порушень, виявлених працівниками Державної фінансової інспекції у Волинській області під час проведення перевірки фінансово-господарської діяльності Волинського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Згорани»..
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 11.11.2015 №315-од Про подання установами і закладами охорони здоров’яобласті статистичних звітів З метою забезпечення отримання результатів діяльності установ і закладів охорони здоров’я області за 2015 рік та забезпечення своєчасного подання зведених державних та галузевих статистичних звітів по області в Міністерство охорони здоров’я України.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 11.11.2015 №316-од Про передачу З метою забезпечення безкоштовної передачі з балансу Волинської обласної інфекційнорої лікарні на баланс Волинського обласного наркологічного диспансеру матеріальних цінностей, зазначених у пункті 1 цього наказу, у встановленому законом порядку.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 11.11.2015 №317-од Про медичне забезпечення учасників масових заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів З метою організації підготовки належного медичного забезпечення учасників масових заходів в області у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 11.11.2015 №318-од Про утворення об’єднаного відділу моніторингу та оцінки програмних заходів з протидії захіорювання ТБ/Віл у Волинській області З метою реалізації пілотного проекту гранту Глобального фонду щодо створення та функціонування об’єднаного відділу моніторингу і оцінки виконання програмних заходів ТБ/ВІЛ у Волинській області, затвердження плану роботи об’єднаного відділу моніторингу та оцінки програмних заходів з протидії ТБ/ВІЛ у Волинській області.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 11.11.2015 №319-од Про медичне забезпечення З метою забезпечення надання медичної допомоги, при поьребі, учасникам чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос), чемпіонату України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос), що проходитиме з 12-14 листопада у м. Луцьку.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 11.11.2015 №320-од Про затвердження розподілу інсулінів Актрапід НМ Пенфіл, Протафан НМ Пенфіл, Ново Рапід Флекс Пен для дітей, хворих на цукровий діабет З метою раціонального використання та своєчасного забезпечення дітей, хворих на цукровий діабет, лікарськими засобами, закупленими за рахунок коштів обласного бюджету по Програмі081009 «Забезпечення централізованих заходів лікування хворих на цукровий і нецукровий діабет» та раціональне використання лікарських засобів.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 11.11.2015 №321-од Щодо забору біологічного матеріалу для проведення тестування на ВІЛ та інші трансмісивні інфекції, порядок транспортування та заповнення форм первинної облікової документації З метою встановлення порядку забору біологічного матеріалу, оформлення супровідних документів, транспортування для проведення досліджень на ВІЛ-інфекцію та інші трасмісивіні інфекції до лабораторій Волинського ОЦПБ-СНІД та СПК згідно вище перелічених нормативних документів.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 16.11.2015 №322-од Про виділення блвнків листів непрацездатності З метою виділення листів непрацездатності на потребу КЗ «Горохівський центр первиееої медико-санітарної допомоги».
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 16.11.2015 №323-од Про передачу лікарського засобу «Сульфасалазин 0,5» для дітей хворих на ювенільний ревматоїдний артрит З метою забезпечення дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит лікарськими засрбами закупленими за кошщти обласного бюджету на 2014 рік, подання актів про списання та вмкористання лікарського засобу.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 18.11.2015 №324-од Про медичне забезпечення заходів з нагоди Дня Зюройних Сил україни, що проводитимуться у м. Луцьку З метою організації належного медичного забезпечення учасників заходів з нагоди Дня Збройних сил України, що проводитимуться у приміщенні Палацу культури м. Луцька 04 грудня 2015 року.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 19.11.2015 №325-од Про передачу вакцини «Індіраб» З метою передачі вакцини проти сказу «Індіраб» в Ковельське МТМО та забезпечення отримання вакцини з дотриманням умов «холодового ланцюга»
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 20.11.2015 № 326-од Про передачу вакцини «Індіраб» З метою передачі вакцини проти сказу «Індіраб» в Ковельське МТМО та забезпечення отримання вакцини з дотриманням умов «холодового ланцюга»
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 20.11.2015 № 327-од Про порядок надання звітів з питань цивільного захисту, військового обліку та бронювання військово- зобов’язаних З метою затвердженнязатвердження Графіка надання звітів з питань цивільного захисту, військового обліку та бронювання   військово- зобов’язаних за 2015 рік закладами охорони здоров’я області, організація прийому, узагальнення та надання відповідних звітів до Міністерства охорони здоров’я України та облдерж- адміністрації.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 20.11.2015 № 328-од Про присвоєння і видачу посвідчення «Почесний донор України» та вручення нагрудного знака «Почесний донор України» З метою присвоєння звання «Почесний донор України» групі донорів Волинської області, котрі здали кров в кількості 40 і більше максимальних доз, згідно списків, узгоджених із Департаментом реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України, в кількості 18 осіб, що додаються.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 23.11.2015 № 329-од Про затвердження показників виробничої діяльності для установ служби крові області і комплектування безоплатних донорів З метою затвердження нормативів потреб донорської крові длякожного жителя області та отримання свіжовиготовлених комрпонентів і препаратів з донорської крові, забезпечення комплектування безоплатних донорів-родичів.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 24.11.2015 № 330- од Про передачу вакцини «Індіраб» З метою передачі вакцини «Індіраб» З ВОДТМОм у Ковельське МТМО, подання звіту про передачу та використання вакцини для профілактики сказу, збезпечення передачі вакцини з дотримнням «холодового лацюга».
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 24.11.2015 № 331-од Про впровадження антиретровірусної терапії для хворих ВІЛ/СНІД на базі ТМО Любомльського та Шацького районів З метою створення антиретровірусної терапії на базі кабінету (далі АРТ) ВІЛ- інфікованим та хворим на СНІД на базі кабінету «Довіри» ТМО Любомльського та Шацького районів з функціями призначення АРТ новим пацієнтам Любомльського району та продовження лікування тим, хто вже отримує АРТ.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 25.11.2015 № 332-од Про акредитацію закладів охорони здоров’я області З метою акредитації закладів охорони здоров’я області Нововолинської, чкі надають первинну медико-санітарну допомогу, заклади які надають вториннну медико-санітарну допомогу та з метою оформлення сертифікатів щодо проходження акредитації.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 25.11.2015 № 333-од Про акредитацію закладів охорони здоров’я області З метою акредитації закладів охорони здоров’я області Ковельського МТМО, чкі надають первинну медико-санітарну допомогу, заклади які надають вториннну медико-санітарну допомогу та з метою оформлення сертифікатів щодо проходження акредитації.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 25.11.2015 № 334-од Про акредитацію закладів охорони здоров’я області З метою акредитації закладів охорони здоров’я області, КЗ «Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги» які надають первинну медико-санітарну допомогу, заклади які надають вториннну медико-санітарну допомогу та з метою оформлення сертифікатів щодо проходження акредитації.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 25.11.2015 № 335-од Про акредитацію закладів охорони здоров’я області З метою акредитації закладів охорони здоров’я області,   які надають вторинну медико-санітарну допомогу, заклади які надають вториннну медико-санітарну допомогу на вищу категорію Нововолинську центральну міську лікарню, міську стоматполікніку Нововолинської центральної міської лікарні, Волинський обласний санаторій «Лісова пісня»
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 25.11.2015 № 336- од Про передачу штучного механічного клапана серця та оксигенатора З метою раціонального та цільового використання виробів медичного призначення, для лікування хворих із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями, закуплених за кошти місцевого бюджету України.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 25.11.2015 № 337- од Про передачу ноутбуків З метою ефективного використання державного майна.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 25.11.2015 № 338- од Про алгоритм взаємодії об’єднаного відділу моніторингу та оцінки програмних заходівз протидії ТБ/ВІЛ у Волинській області З метою взаємодії об’єднаного відділу моніторингу та оцінки програмних заходівз протидії ТБ/ВІЛ у Волинській області
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 25.11.2015 № 339- од Про затвердження Розподілів вакцин «IMIVAX_POLIO 10F_1D_VVM XFAE INT», «090 tOPV 10F_10D_VVM XFAR UNI INT» та виробів медичного призначення, наданих Представництвом Дитячого фонду ООН В Україні (ЮНІСЕФ), у якості гуманітарної допомоги З метою Розподілу вакцини 090 tOPV 10F_10D_VVM XFAR UNI INT для профілактики поліомієліту пероральної тривалентної живої рідкої вакцини, забезпечення прийому, зберігання та видачу імунобіологічних препаратів з дотриманням умов «холодового ланцюга», подння актів використання.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 26.11.2015 № 340-од Про передачу З метою передачі дрів для опалення закладу з ЛПЗ «Волинський обласний госпіталь ветеранів війни» в обласний наркологічний диспансер.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 26.11.2015 № 341-од Про подання установами і закладами охорони здоров’я області зведених статистичних звітів за 2015 рік З метою затвердження списку осіб, що забезпечують прийом річних статистичних звітів від лікувально-профілактичних закладів та установ області та забезпечення умов подачі щорічних звітів.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 26.11.2015 № 342- од Про алгоритм взаємодії об’єднаного відділу моніторингу та оцінки програмних заходів з протидії захворювань ТБ/ВІЛ у Волинській області З метою затвердження алгоритму взаємодії об’єднаного відділу моніторингу та оцінки програмних заходів з протидії захворювань ТБ/ВІЛ у Волинській області
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 27.11.2015 № 343-од Про відповідальну особу за моніторинг і оцінювання субпроекту З метою призначення Адамчук М.А., консультанта субпроектом ГУС відповідальною за моніторинг і оцінювання субпроекту, забезпечення щоквартального збору інформації про хід реалізації субпроекту та здійснення перевірки точності даних.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 30.11.2015 № 344-од Про затвердження Розподілу Мініріну між лікувально-профілактичними закладами області З метою затвердження Розподілу Мініріну між лікувально-профілактичними закладами області, подання актів списання про отримання та використання лікарських засобів до відділу бухгалтерського обліку та звітності управління охорони здоров’я.
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 30.11.2015 № 345-од Про затвердження Розподілу інсулінів Актрапід НМ фл. Карт. Протафан НМ фл. Карт. Мікстард фл. Новорапід карт. Між лікувально-профілактичними закладами області З метою затвердження Розподілу інсулінів Актрапід НМ фл. Карт. Протафан НМ фл. Карт. Мікстард фл. Новорапід карт. Між лікувально-профілактичними закладами області, забезпечення передачі, видачі та зберігання лікарських засобів згідно затвердженого Розподілу.