Перелік наказів УОЗ з основної діяльності за лютий 2016 року

ПЕРЕЛІК
наказів управління охорони здоров’я облдержадміністрації
прийнятих за лютий місяць 2016 року

Повне найменування суб’єкта нормотворення Вид розпорядчого документа Дата прийняття акта та його номер Повна назва акта Короткий зміст акта, що розкриває предмет його правового реагування
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 01.02.2016 №39-од Про затвердження переліку закладів, яким надається право створювати медичні комісії та проводити попередній, періодичний, позачерговий медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів та осіб, які отримують дозвіл (ліцензію) на об’єкти дозвільної системи. З метою затвердження переліку закладів,яким надається право створювати медичні комісії та проводити попередній, періодичний, позачерговий медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів та осіб, які отримують дозвіл (ліцензію) на об’єкти дозвільної системи.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 01.02.2016 № 40-од Про медичне забезпечення. З метою раціонального медичного забезпечення.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 01.02.2016 №41-од Про затвердження структури та відповідальних осіб за заповнення веб-сайту управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації. З метою затвердження структури та відповідальних осіб за заповнення веб-сайту управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 03.02.2016 № 42-од Про Розподіл противірусних лікарських засобів. З метою Розподілу противірусних лікарських засобів.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 03.02.2016 №43-од Про затвердження розподілу інсулінів Епайдра карт. Лантус карт. між лікувально-профілактичними закладами області. З метою затвердження розподілу інсулінів Епайдра карт. Лантус карт. між лікувально-профілактичними закладами області.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 03.02.2016 №44-од Про розподіл вакцини проти сказу «Індіраб». З метою розподілу вакцини проти сказу «Індіраб».
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 03.02.2016 №45-од Про отримання тест-смужок до індивідуальних глюкометрів «Accu-Check Performa2 для дітей та вагітних, а також вперше виявлених дітей та вагітних, хворих на цукровий діабет. З метою забезпечення отримання тест-смужок до індивідуальних глюкометрів «Accu-Check Performa2 для дітей та вагітних, а також вперше виявлених дітей та вагітних, хворих на цукровий діабет.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 03.02.2016 №46-од Про затвердження Розподілу інсулінів Генсулін Рфл. Карт. Генсулін Нфл. Карт. Генсулін М30 фл. Карт. Між лікувально профілактичними закладами області. З метою забезпечення Розподілу інсулінів Генсулін Рфл. Карт. Генсулін Нфл. Карт. Генсулін М30 фл. Карт. Між лікувально профілактичними закладами області.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 03.02.2016 №47-од Про затвердження Розподілу інсулінів Хумодар Р 100 Р фл. Карт. Хуиодар Б 100р фл. Карт Хумодар К-25100Р фл. Карт. Монодар Ффл. Монодар Б фл. Між лікувально-профілактичними закладами області. З метою затвердження Розподілу інсулінів Хумодар Р 100 Р фл. Карт. Хуиодар Б 100р фл. Карт Хумодар К-25100Р фл. Карт. Монодар Ффл. Монодар Б фл. Між лікувально-профілактичними закладами області.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 04.01.2016 №10-од Про отримання лікарського засобу «Зеффікс». З метою раціонального розпділу та отримання лікарського засобу «Зеффікс».
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 12.01.2016 №48-од Про передачу лікарського засобу «Вентавіс». З метою забезпечення передачі лікарського засобу «Вентавіс».
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 04.02.2016 № 49-од Про  проведення засідання комісії управління охорони здоров’я облдержадміністрації з встановлення інвалідності дітям. З метою проведення засідання комісії управління охорони здоров’я облдержадміністрації з встановлення інвалідності дітям.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 05.02.2016 №50-од Про передачу вакцини проти сказу «Індіраб» З метою передачі вакцини проти сказу «Індіраб»
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 09.02.2016 №51-од Про передачу лікарського засобу Сандімун неорал 0,1 З метою передачі лікарського засобу Сандімун неорал 0,1
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 10.02.2016 № 52-од Про створення робочої групи по підготовці пропозицій щодо обсягів закупівель З метою створення робочої групи по підготовці пропозицій щодо обсягів закупівель
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 10.02..2016 №53-од Про передачу вакцини проти сказу «Індіраб» З метою передачі вакцини проти сказу «Індіраб»
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 10.02.2016 №54-од Про затвердження розподілу лікарського засобу «Соматин» для лікування дітей, хворих на нанізм різного походження.. З метою затвердження розподілу лікарського засобу «Соматин» для лікування дітей, хворих на нанізм різного походження
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 11.02.2016 №55-од Про передачу оксигенатора з комплектом магістралей. З метою передачі5 оксигенатора з комплектом магістралей.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 18.02.2016 №56-од Про затвердження Плану заходів щодо запобігання поштренню серед населення області захворювання на грип тп гострі респіраторно-вірусні інфекції. З метою затвердження Плану заходів щодо запобігання поштренню серед населення області захворювання на грип тп гострі респіраторно-вірусні інфекції.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 12.02.2016 №57-од Про затвердження розподілу наборів реактивів для скринінгу новонароджнених на фенілкетонурію та вроджений гіпотиреоз, закуплених за кошти державного бюджету України на 2015 рік. З метою затвердження розподілу наборів реактивів для скринінгу новонароджнених на фенілкетонурію та вроджений гіпотиреоз, закуплених за кошти державного бюджету України на 2015 рік.
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 12.02.2016 №58-од Про стан дотримання вимог з охорони праці, протипожежної безпеки та безпеки дорожнього руху у підпорядкованих закладах охорони здоров’я. З метою дотримання вимог з охорони праці, протипожежної безпеки та безпеки дорожнього руху у підпорядкованих закладах охорони здоров’я.
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 12.02.2016 №59-од Про реєстр пацієнтів, що потребують інсулінотерапії З метою реєстру пацієнтів, що потребують інсулінотерапії
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 16.02.2016 №60-од Про уточнення обсягів закупівель. З метою уточнення обсягів закупівель.
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 16.02.2016 №61-од Про затвердження розподілу інсулінів Епайдра шприц. Ручка та Лантус шприц. Ручка для дітей, хворих на цукровий діабет між лікувально-профілактичними закладами області. З метою затвердження розподілу інсулінів Епайдра шприц. Ручка та Лантус шприц. Ручка для дітей, хворих на цукровий діабет між лікувально-профілактичними закладами області.
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 16.02.2016 №62-од Про перевірку правомірності видачі лікарськими комісіями закладів охорони здоров’я області висновків щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідами І чи ІІ гр. внаслідок психічного розладу. З метою перевірки правомірності видачі лікарськими комісіями закладів охорони здоров’я області висновків щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідами І чи ІІ гр. внаслідок психічного розладу.
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 16.02.2016 №63-од Про подачу звітності. З метою подачі звітності.
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 16.02.2016 №64-од Про затвердження Положення про експертну комісію управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації. З метою затвердження Положення про експертну комісію управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації.
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 16.02.2016 №65-од Про Розподіл лікарських засобів для дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит. З метою Розподілу лікарських засобів для дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит.
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 18.02.2016 №66-од Про акредитацію закладів охорони здоров’я області. З метою акредитації закладів охорони здоров’я області.
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 18.02.2016 №67-од Про передачу тест-систем для скринінгу донорської крові на маркери блідої трипанеми. З метою передачі тест-систем для скринінгу донорської крові на маркери блідої трипанеми.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 18.02.2016 №68-од Про виділення бланків листків непрацездатності. З метою виділення бланків листків непрацездатності.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 18.02.2016 №69-од Про забезпечення вакциною «090 tOPV 10F_10D VVM XPAR UNIINT» З метою забезпечення вакциною «090 tOPV 10F_10D VVM XPAR UNIINT»
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 18.02.2016 №70-од Про внесення змін до графіків розподілу препаратів «Метадол Фармасойнс»                      ( метадону гідрохлорид), «Метадон –ЗН» (бупренорфіну гідрохлорид) для замісної підтримувальної терапії у Волинській області. З метою внесення змін до графіків розподілу препаратів «Метадол Фармасойнс»                      ( метадону гідрохлорид), «Метадон –ЗН» (бупренорфіну гідрохлорид) для замісної підтримувальної терапії у Волинській області.
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 23.02.2016 №71-од Про передачу оксигенатора з комплектом магістралей та штучного аортального клапану. З метою передачі оксигенатора з комплектом магістралей та штучного аортального клапану.
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 23.02.2016 №72-од Про медичне забезпечення. З метою медичного забезпечення.
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 23.02.2016 №73-од Про розподіл лікарських засобів для надання невідкладної допомоги при кровотечах. З метою розподілу лікарських засобів для надання невідкладної допомоги при кровотечах.
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 23.02.2016 №74-од Про передачу лікарського засобу «Вентавіс» для лікування хворих із серцево-судинними захворюваннями. З метою передачі лікарського засобу «Вентавіс» для лікування хворих із серцево-судинними захворюваннями.
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 23.02.2016 №75-од Про затвердження Розподілу інсулінів Актрапід НМ фл. карт. Протафан фл. карт. Містакард фл. карт. Новорапід фл. карт. Левемір фл. карт. Між лікувально-профілактичними закладами області. З метою затвердження Розподілу інсулінів Актрапід НМ фл. карт. Протафан фл. карт. Містакард фл. карт. Новорапід фл. карт. Левемір фл. карт. Між лікувально-профілактичними закладами області.
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 23.02.2016 №76-од Про виділення препаратів інсуліну, що перебувають на збереженні в обласній клінічній лікарні (резерв). З метою виділення препаратів інсуліну, що перебувають на збереженні в обласній клінічній лікарні (резерв).
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 24.02.2016 №77-од Про виділення бланків листків непрацездатності. З метою виділення бланків листків непрацездатності.
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 24.02.2016 №78-од Про забезпечення вакциною для профілактики поліомієліту «ОПВЕРО/OPVERO» З метою забезпечення вакциною для профілактики поліомієліту «ОПВЕРО/ OPVERO»
Начальник   управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 25.02.2016 №79-од Про передачу оксигенатора з комплектом магістралей. З метою передачі оксигенатора з комплектом магістралей.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 25.02.2016 №80-од Про передачу вакцини  IMOVAX POLIO 10F 10DVVM XFAE INT» З метою передачs вакцини  IMOVAX POLIO 10F 10DVVM XFAE INT»
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 25.02.2016 №81-од Про Розподіл тест-смужок до індивідуальних глюкометрів «Accu-chek Performa» для дітей та вагітних, хворих на цукровий діабет. З метою Розподілу тест-смужок до індивідуальних глюкометрів «Accu-chek Performa» для дітей та вагітних, хворих на цукровий діабет.
Начальник  управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 25.02.2016 №82-од Про затвердження розподілу інсулінів Актрапід НМ Пенфіл, Пропафан НМ Пенфіл, Ново Рапід Флекс-Пен, Левемір Флекс-Пен для дітей, хворих на цукровий діабет. З метою