Перелік наказів УОЗ з основної діяльності за січень 2016 року

ПЕРЕЛІК
наказів управління охорони здоров’я облдержадміністрації
прийнятих за січень місяць 2016 року

Повне найменування суб’єкта нормотворення Вид розпорядчого документа Дата прийняття акта та його номер Повна назва акта Короткий зміст акта, що розкриває предмет його правового реагування
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 04.01.2016№1-од Про ліжковий фонд госпіталю ветеранів війни З метою раціонального розподілу ліжок у відділеннях в госпіталі ветеранів війни.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 04.01.2016№ 2-од Про передачу вакцини проти сказу «Індіраб». З метою раціонального розподілу вакцини проти сказу «Індіраб».
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 04.01.20156№3-од Про комісію для проведення перевірки документів та справ з певними грифами обмеження доступу. З метою здійснення перевірки документів та справ з певними грифами обмеження доступу.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 04.01.2016№ 4-од Про перевірку наявності печаток та штампів з повним найменуванням установи. З метою утворення комісії для перевірки наявності в управління охорони здоров’я облдержадміністрації печаток та штампів з повним найменуванням установи.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 04.01.2016№5-од Про покращення надання медичної допомоги хворим у Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні. З метою покращення надання медичної допомоги хворим у Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні та налагодження якісного спостереження сімейних сікарів за диспансерними хворими.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 06.01.2016№6-од Про розподіл лікарських засобів, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2015 рік. З метою розподілу лікарських засобів, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2015 рік.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 06.01.2016№7-од Про виділення бланків листків непрацездатності. З метою забезпечення виділення бланків листків непрацездатності.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 06.01.2016№8-од Про виділення бланків листків непрацездатності. З метою забезпечення виділення бланків листків непрацездатності.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 12.01.2016№9-од Про отримання протезу клапану серця. З метою отримання Волинською обласною клінічною лікарнею протезу клапана серця з Харківської обласної державної адміністрації.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 12.01.2016№10-од Про отримання лікарського засобу «Зеффікс». З метою раціонального розпділу та отримання лікарського засобу «Зеффікс».
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 12.01.2016№11-од Про отримання лікарського засобу «Таміфлю». З метою забезпечення отримання і раціонального використання лікарського засобу «Таміфлю».
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 12.01.2016№ 12-од Про медичне забезпечення. З метою належного медичного забезпечення учасників 5-го Чемпіонату Волинської бласті серед юніорів з лижного туризму, що проводитиметься у с. Гараджа Луцького району на базі позаміського закладу оздоровлення та відплчинку «Сонячний».
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 13.01.2016№13-од Про медичне забезпечення учасників ХХV чемпіонату України з баскетболу Суперліга Фаворит Спорт. З метою забезпечення учасників ХХV чемпіонату України з баскетболу Суперліга Фаворит Спорт.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 13.01.2016№14-од Про організацію диференційованого заліку з переддипломної практики. З метою організації диференційованого заліку з переддипломної практики.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 13.01.2016№ 15-од Про розподіл вакцини для профілактики сказу «Індіраб». З метою раціонального розподілу вакцини проти сказу «Індіраб».
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 15.01..2016№16-од Про організацію медичних оглядів громадян відібраних для комплектування Збройних Сил України у 2016 році. З метою організації медичних оглядів громадян відібраних для комплектування Збройних Сил України у 2016 році.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 18.01.2016№17-од Про Розподіл лікарських засобів для дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит. З метою передачі лікарських засобів для дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 18.01.2016№18-од Про розподіл бланків листків непрацездатності, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2015 рік. З метою раціонального розподілу бланків листків непрацездатності, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2015 рік.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 18.01.2016№19-од Про затвердження Розподілів вакцин «090 tOPV_10D_VVM XFAR UNI INT» та виробів медичного призначення, наданих Представництвом Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ), у якості гуманітарної допомоги. З метою раціонального та цільового розподілу вакцин «090 tOPV_10D_VVM XFAR UNI INT» та виробів медичного призначення, наданих Представництвом Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ), у якості гуманітарної допомоги.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 18.01.2016№20-од Про Розподіл лікарського засобу «Таміфлю». З метою організації розподілу лікарського засобу «Таміфлю».
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 19.01.2016№21-од Про чергування в регіональному штабі. З метою забезпечення чергування відповідальними працівниками в регіональному штабі з питань переселенців.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 19.01.2016№22-од Про огляд хворих Ківерцівського району, що ма.ть показання на встановлення групи інвалідності на профпатологічній спеціалізованій МСЕК. З метою покращення якості надання медико-соціальної експертної допомоги населенню Ківерцівського району та зменшення навантаження на діяльність Луцької міжрайонної МСЕК.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 19.01.2016№23-од Про створення обласної відбіркової комісії для направлення хворих з порушенням обміну речовин до реабілітаційних відділень санаторіїв З метою створення обласної відбіркової комісії для направлення хворих з порушенням обміну речовин до реабілітаційних відділень санаторіїв.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 21.01.2016№24-од Про вивчення стану надання психіатричної допомоги населенню області. З метою вивчення стану надання психіатричної допомоги населенню області.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 21.01.2016№25-од Про медичне забезпечення заходів у зв’язку з відзначенням Дня Собрності у м. Луцьку. З метою медичного забезпечення заходів у зв’язку з відзначенням Дня Собрності у м. Луцьку.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 21.01.2016№26-од Про удосконалення організації та управління системою медичної реабілітації хворих та інвалідів у Волинській області. З метою удосконалення організації та управління системою медичної реабілітації хворих та інвалідів у Волинській області.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 22.01.2016№27-од Про затвердження розподілу комбінованого гормонального контрацептиву «Міланда» для жінок з тяжкими захворюваннями, внаслідок яких вагітність та пологи загрожують життю. З метою затвердження розподілу комбінованого гормонального контрацептиву «Міланда» для жінок з тяжкими захворюваннями, внаслідок яких вагітність та пологи загрожують життю.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 22.01.2016№28-од Про Розподіл та раціональне використання комбінованого гормонального контрацептивного препарату «ЕВРА». З метою Розподілу та раціонального використання комбінованого гормонального контрацептивного препарату «ЕВРА».
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 22.01.2016№29-од Про вивчення стану надання фтизіатричної допомоги населенню області. З метою вивчення стану надання фтизіатричної допомоги населенню області.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 22.01.2016№30-од Про покращення доступу внутрішньо переміщених осіб до якісних медико-соціальних послуг, в тому числі до діагностики та лікування туберкульозу. З метою покращення доступу внутрішньо переміщених осіб до якісних медико-соціальних послуг, в тому числі до діагностики та лікування туберкульозу.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 22.01.2016№31-од Про внесення змін до наказу про постійно діючу комісії по перевірці знань з радіаційної безпеки в персоналу категорії «А». З метою внесення змін до наказу про постійно діючу комісії по перевірці знань з радіаційної безпеки в персоналу категорії «А».
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 25.01.2016№32-од Про передачу лікарського засобу «Вентавіс» для лікування хворих із серцево-судинними захворюваннями. З метою передачі лікарського засобу «Вентавіс» для лікування хворих із серцево-судинними захворюваннями.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 25.01.2016№33-од Про проведення місячника боротьби з раком. З метою проведення місячника боротьби з раком.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 26.01.2016№34-од Про затвердження Розподілів вакцин «090 tOPV_10D_VVM XFAR UNI INT» та виробів медичного призначення, наданих Представництвом Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ), у якості гуманітарної допомоги. З метою затвердження Розподілів вакцин «090 tOPV_10D_VVM XFAR UNI INT» та виробів медичного призначення, наданих Представництвом Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ), у якості гуманітарної допомоги.
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 27.01.2016№35-од Про розподіл вакцини для профілактики сказу «Індіраб». З метою розподілу вакцини для профілактики сказу «Індіраб».
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 27.01.2016№36-од Про акредитацію закладів охорони здоров’я області. З метою акредитації закладів охорони здоров’я області.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 27.01.2016№37-од Про визначення переліку осіб на застосування електронного підпису. З метою визначення переліку осіб на застосування електронного підпису.
Начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації наказ 28.01.2016№38-од Про затвердження та виконання плану заходів з профілактики серцево-судинних захворювань у рамках регіональної програми «Волинькард» закладами охорони здоров’я на 2016 рік. З метою затвердження та виконання плану заходів з профілактики серцево-судинних захворювань у рамках регіональної програми «Волинькард» закладами охорони здоров’я на 2016 рік.