Перше “Медичне містечко” в місті Луцьк!

 Сьогодні у рамках відзначення, Міжнародного дня людей похилого віку, Всесвітнього дня серця та з метою підвищення ефективності санітарно-освітньої та профілактичної роботи серед населення області представники Волинського обласного центру здоров’я, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації та міської ради, наркологічного центру «Ренесанс», організації Червоного Хреста, обласного центру СНІДу, шкірно-венерологічного, онкологічного та протитуберкульозного диспансерів вперше побудували Медичне містечко.

Під час акції організовано тимчасові пункти по вимірюванню артеріального тиску населенню, вимірюванню цукру крові, проводилось роз’яснення важливості підписання декларації з сімейним лікарем, роздавалась профілактично-методична література.

 Понад 50 обстежень флюорографії (з використанням пересувного флюорографа) здійснено лікарями онкологічного диспансеру, 70 жінок  зробили  мамографічне обстеження, лікарі шкірно-венерологічного диспансеру обстежили 110 лучан та гостей міста на предмет виявлення ракових та передракових станів  шкіри, мобільна амбулаторія Альянс зробила забір крові на предмет виявлення ВІЛ інфекції та гепатиту С (понад 70 чоловік).

Студенти Луцького базового медичного коледжу допомагали у вимірюванні тиску, роздавали санітарно-освітню літературу, а для діток, які прийшли з батьками на обстеження, організували конкурс малюнка.

Організатори Медичного містечка зичать всім доброго здоров’я і запрошують усіх приєднуватись до благодійних акцій, які плануються у майбутньому.