Підсумкова нарада-семінар Волинського обласного центру здоров’я

3 березня відбулась підсумкова нарада-семінар Волинського обласного центру здоров’я «Про стан санітарно-освітньої роботи в області у 2015 році та завдання по формуванню в населення здорового способу життя на 2016 рік», на яку були запрошені відповідальні за санітарно-освітню роботу лікувально-профілактичних закладів області.

З аналізом показників проведеної роботи у розрізі районів та кожного лікувально-профілактичного закладу виступив головний лікар Волинського обласного центру здоров’я Новосад Сергій Анатолійович. Він наголосив на важливості подальшого проведення профілактичної та освітньої роботи, щодо профілактики у населення факторів ризику виникнення серцево-судинних захворювань в рамках реалізації регіональної програми «Волинькард». Звернув увагу на проведенні лекцій, бесід лікарів та середнього медичного персоналу, виступи лікарів по телебаченню та радіо, вечори запитань та відповідей, публікації у пресі, виготовлення санітарних бюлетнів, листівок, буклетів та пам’яток.

З зауваженнями щодо подачі оперативної інформації про санітарно-освітню роботу та здачу річних звітів по формі №51-здоров за 2015 рік виступили завідуючий методкабінетом ОЦЗ Варчук Олександр Іванович та лікар-методист Левчук Сергій Васильович.

Дмитрієва Світлана, заступник головного лікаря обласного онкологічного диспансеру, розповіла про активізацію санітарно-освітньої роботи по профілактиці онкологічних захворювань в області. Наголосила на важливості ранньої діагностики, комплексного лікування, диспансерного спостереження та організації профілактичних оглядів.

Досвідом організації та проведення санітарно-освітньої роботи у КЗ «Луцька амбулаторія загальної практики сімейної медицини №1» поділилась відповідальна за проведення саносвітньої роботи Нестерук Дарина Сергіївна.

Усім присутнім на семінарі були роздані інформаційні буклети, брошури, флаєри, санбюлетені, підготовлені Волинським обласним центром здоров’я, для поширення у всіх лікувально-профілактичних закладах області.

[ngg_images gallery_ids=”7″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” gallery_width=”600″ gallery_height=”400″ ]