Підсумкова науково-практична конференція лікарів-інтернів

Сьогодні в залі колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації відбулася підсумкова науково-практична конференція лікарів-інтернів, які закінчують навчання на Волинській філії факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

З вступним словом до усіх присутніх звернувся декан Волинській філії факультету післядипломної освіти ЛНМУ доц. Віктор Дорецький. Він привітав лікарів-інтернів із успішним завершенням навчання, підбив підсумки роботи та побажав успіхів у майбутньому.

Завідувач сектору медичних кадрів та документування відділу медичних кадрів, планування, мобілізаційної та режимно-секретної роботи  управління охорони здоров’я Людмила Згоран акцентувала увагу на працевлаштуванні лікарів-інтернів. Кадрове забезпечення галузі належить до тих питань, котрі ніколи не втратять свою актуальність, адже саме кадровий потенціал медичних закладів є основою для її функціонування. І особливо важливим та складним воно є в умовах реформування.   На постійному контролі перебуває питання доїзду до місць призначень на роботу випускників, що завершили навчання в інтернатурі. В  поточному році до роботи мають приступити  86 молодих спеціалістів.

Зміна призначення на роботу здійснюється виключно при наявності пільг, визначених законодавством:  постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 р. № 992 «Про Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів підготовка, яких здійснювалась за державним замовленням»; наказом МОЗ України від 25.12 1997 р. № 367  «Про затвердження Порядку працевлаштування випускників державних вищих медичних (фармацевтичних) закладів освіти підготовка, яких здійснювалась за державним замовленням».

На пленарному засіданні висвітлювались такі питання: «Геморагічний шок при полі травмі», «Навчання в симуляційному тренінговому центрі», «Неспецифічний виразковий коліт» та інші.

Під час секційних засідань з фахів «Стоматологія», «Загальна практика-сімейна медицина» інтерни ділились своїми знаннями, зачитували підготовлені реферати, дискутували.

В заключному слові Віктор Дорецький побажав всім плідної та натхненної праці, успіхів на професійній ниві.