Підсумкова семінар-нарада Волинського обласного центру здоров’я

23 березня відбулась підсумкова нарада-семінар Волинського обласного центру здоров’я «Про стан санітарно-освітньої роботи в області у 2016 році та завдання по формуванню в населення здорового способу життя на 2017 рік», на яку були запрошені відповідальні за санітарно-освітню роботу лікувально-профілактичних закладів області.

З аналізом показників проведеної роботи у розрізі районів та кожного лікувально-профілактичного закладу виступив головний лікар Волинського обласного центру здоров’я Сергій Новосад. Він наголосив на важливості подальшого проведення профілактичної та освітньої роботи, щодо профілактики у населення факторів ризику виникнення серцево-судинних захворювань в рамках реалізації регіональної програми «Волинькард».

 

[singlepic id=339 w=220 h=150 mode=web20 ]

Звернув увагу на проведенні лекцій, бесід лікарів та середнього медичного персоналу, виступи лікарів по телебаченню та радіо, вечори запитань та відповідей, публікації у пресі, виготовлення санітарних бюлетенів, листівок, буклетів та пам’яток.

 

Ольга Колодько, лікар-нарколог обласного наркологічного диспансеру, розповіла про посилення санітарно-освітньої роботи по профілактиці алкоголізму та наркотичної залежності. Наголосила на важливості ранньої діагностики, комплексного лікування, диспансерного спостереження та організації профілактичних оглядів серед населення області.

[singlepic id=340 w=220 h=150 mode=web20 ]

Усім присутнім на семінарі були роздані інформаційні буклети, брошури, флаєри, санбюлетені, підготовлені Волинським обласним центром здоров’я, для поширення у всіх лікувально-профілактичних закладах області.