Позитивні емоції сприяють у лікуванні туберкульозу

На початку цього року після капітального ремонту відкрилося дитяче відділення обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднання.

В оформленні його інтер’єру зголосилася допомогти адміністрація Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури. Роботи його випускниці Чекус Ірини стали окрасою приміщення.

Незвичайні пейзажі, на яких вдало поєднані мотиви заповідних куточків рідного міста у різні пори року, створюють атмосферу душевного спокою, гармонії, викликають позитивні емоції, що сприяє піднесенню морального стану та швидшому одужанню маленьких пацієнтів. Для діток, які тривалий період перебувають у стінах закладу, ці твори мистецтва є своєрідним віконцем у світ краси і любові, надією на краще майбутнє.

Колектив обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднання та пацієнти дитячого відділення щиро вдячні адміністрації Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури та його випускниці Чекус Ірині за створення хорошого настрою та домашнього затишку.

Генеральний директор
Ю. Валецький