Практичні навчання медиків швидкої допомоги в рамках професійного співробітництва з Польщею

03 жовтня по 05 жовтня  в м. Луцьку, м. Ковелі та м. Нововолинську  проводяться  навчання  по відпрацюванню  практичних та теоретичних  навиків  по європейських  стандартах надання екстреної медичної допомоги. Навчання  проводять три працівники Станції Медичного  Порятунку в м. Хелм- SPZOZ  (Республіка Польша), що мають  сертифікати інструкторів по наданню екстреної медичної допомоги, а також  директор Станції  Томаш  Казімєрчик та старший  фельдшер Анетта Шепель.

Польські колеги привезли із собою манекени, на яких можна відпрацювати серцево-легеневу реанімацію, дитячі травми, елементи інтубації трахеї, встановлення масок, фіксації хворих, які мають важкі ураження скелету. Волинські медики вже кілька місяців їздять в Хелм на тижневе стажування. В європейських колег є багато досвіду, медичного устаткування, якого бракує українським лікарям.

Навчання проводяться у відповідності з договором про співпрацю між Станцією Медичного  Порятунку в м. Хелм- SPZOZ   та комунальним закладом  «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».