Працівники Ковельського МТМО отримали ордери на службове житло

Збереження кадрового потенціалу та його поповнення молодими спеціалістами – це один з основних пріоритетних напрямків роботи керівництва Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання.

Значна кількість медичних працівників, в тому числі і молодих спеціалістів, серед яких сироти та іногородні, не один рік винаймали житло. Це фахівці, які щодня допомагають людям зберегти здоров’я, а навіть, життя і як ніхто інший, заслуговують на належні достойні умови проживання.

Аби допомогти своїм колегам головний лікар медичного об’єднання Олег Самчук звернувся до міської влади, яка підтримала ініціативу керівника охорони здоров’я і знайшла можливість допоїти у вирішенні даної проблеми – забезпечення соціальним житлом тих, хто найбільше цього потребує.

І ось вперше за десятки років працівники охорони здоров’я міста Ковеля отримали нові помешкання. Це стало можливим завдяки реконструкції приміщення дитячої молочної кухні за адресою вул. Мічуріна, 2.

Тут обладнано 8 кімнат, проведено реконструкцію, замінено вікна, облаштовані кухні та санвузли. Загалом 16 осіб отримало житло. Разом з батьками тут проживатимуть двоє дітей.

На реконструкцію та благоустрій території з міського бюджету було виділено понад 600 тисяч гривень. Медичне об’єднання також долучилось до облаштування житла для медичних працівників та використало 300 тисяч гривень «власних коштів».

18 березня 2016 року міським головою Олегом Кіндером та першим заступником міського голови Михайлом Гетьманом було вручено працівникам Ковельського МТМО ордери на службове житло.

Вітаючи новоселів міський голова Олег Кіндер зазначив, що для влади міста підтримка галузі охорони здоров’я буде і надалі важливою ділянкою серед багато численних проблем міста, так як вирішення кадрового питання в охороні здоров’я, зробить всю галузь максимально ефективною.

Головний лікар медичного об’єднання Олег Самчук подякував міській владі за розуміння нагальної потреби у забезпеченні житлом медичних працівників міста Ковеля.