Професійне свято працівників бухгалтерських служб та аудиторів

16 липня в Україні відзначають професійне свято працівників бухгалтерських служб та аудиторів  – людей, що опікуються фінансами будь-якого закладу чи  підприємства.  

Із професійним святом кращих бухгалтерів  області привітав начальник управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігор Ващенюк

 Він відзначив високу роль бухгалтерів у прийнятті правильних фінансово-господарських рішень у колективах і підприємствах, де вони працюють. Також побажав  міцного здоров’я, сил і наснаги у щоденній праці, зокрема в складанні бухгалтерських звітів, професійних успіхів та родинного щастя.

Багатьох бухгалтерів та бухгалтерські колективи за сумлінну працю та професіоналізм було нагороджено Почесними грамотами та Подяками.

Вітання з нагоди професійного свята звучали також від начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Миколи Якимчука, він побажав кар’єрного росту, хороших доходів, поменше звітів, клопотів і турбот.  

Надія Чорна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації подякувала всім колегам за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку.

Після привітань всіх присутніх привітав гурт « Барви Волині».