Простуда та ГРИП в колективі

Не захворіти на роботі — завдання нелегке , але здійсненне! Дотримання декількох простих рекомендацій допоможуть Вам не захворіти. Уникнути застуди в осінньо-зимовий період не так-то просто, коли вас оточує велика кількість людей,які хворіють на застуду та грип. Ми працюємо у великому колективі, де доводиться контактувати з багатьма людьми,що тільки підвищує ймовірність інфікування. І, тим не менш, є кілька простих способів уникнути вірусної атаки.

Мийте руки
Профілактика грипу та застуд починається з регулярного миття рук. Майте на увазі, що вірусних часток і бактерій більше всього на перилах сходів, дверних ручках, дверцятах мікрохвильової печі у вашому офісі. Природно, вам доводиться контактувати з усіма цими предметами, тому частіше мийте руки з милом, щоб мінімізувати ризик потрапляння вірусу від ваших рук в дихальні шляхи. Обов’язково мийте руки перед і після вживання їжі; після відвідування туалету,після того, як ви покашляли або чхнули.

Не торкайтеся обличчя
Грип та застуда поширюються повітряно-крапельним шляхом під час розмов, кашлю або чхання. Також віруси можуть осідати на оточуючих предметах, де зберігають свою активність протягом 7-8 годин. Якщо ви, приміром, торкнулися забрудненого вірусами предмета, а потім почнете терти очі або ніс, то ризикуєте захворіти.

Тримайте дистанцію
Людина, яка хворіє може заразити оточуючих його людей в радіусі до 2-х метрів! Тому якщо ви помітили, що хтось із ваших співробітників почав кашляти, чхати або користуватися серветкою, то постарайтеся тримати дистанцію. Також радьте таким людям залишатися вдома, щоб уберегти здорових людей від хвороби.

Вологі та сухі серветки
На своєму робочому місці тримайте при собі вологі та сухі серветки. Вологі серветки (антибактеріальні) допоможуть вам усунути значну частину бактерій і вірусів з ваших рук і навколишніх предметів. Під час чхання або кашлю прикривайте ваш рот паперовою серветкою, після чого її потрібно відразу викинути . Користуючись сухими і вологими серветками, ви істотно знижуєте ризик зараження вірусами. Закликайте ваших колег також користуватися серветками.

Регулярна дезінфекція
Знаєте, де найбільше мікробів і вірусів? На вашому телефоні, а ще (для тих хто часто користується комп’ютером) на клавіатурі і мишці, оскільки саме до цих предметів ви найчастіше торкаєтеся. Регулярно проводьте дезінфекцію цих предметів, а також протирайте монітор спеціальними дезінфікуючими вологими серветками.