Проведення санітарно-освітньої роботи в закладах оздоровлення та відпочинку дітей у літній період

Навчати людей основам здорового способу життя та профілактики захворювань варто починати ще з дитячого віку, коли ще є достатній резерв сил і здоров’я у молодому організмі. Працівниками Волинського обласного центру здоров’я проводяться лекції, бесіди в організованих учнівських, студентських колективах протягом навчального року, а також і протягом літніх канікул, зокрема у таборах відпочинку дітей.

Так, на виконання наказу УОЗ ОДА від 08.06.2016 року № 187-од «Про санітарно-освітню роботу в закладах оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2016 року» здійснено виїзди в заклади оздоровлення та відпочинку дітей: позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Світанок» 04.07.2016 року та 04.08.2016 року, дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Сонячний» 21.06.2016 року, дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Ровесник» 14.06.2016 року.

У кожному закладі проведено кінолекторій та бесіди по основних аспектах здорового способу життя, щодо профілактики активного та пасивного тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотиків. Також з огляду на жаркий літній сезон загострено увагу на попередженні теплового та сонячного ударів, а також профілактиці отруєнь та шлунково-кишкових захворювань. Усім присутнім роздано санітарно-освітні матеріали відповідного спрямування, виготовлені обласним центром здоров’я.

Також здійснено анкетування слухачів щодо їх розуміння та прихильності до здорового способу життя, проведено активне спілкування по типу «питання – відповідь» зі всіма бажаючими.

Маємо надію що завдяки заходам, які проводяться, кількість юних прихильників здорового способу життя ставатиме все більшою, адже саме здорове населення є запорукою хорошого майбутнього кожної держави.